Лески, шнуры, вертлюги, застежки, поводки и все остальное

Делимся опытом и мнениями о всем том, что помогает нам ловить рыбу и не вошло в разделы которые выше

Модератор: shurik

Сообщение
Автор
Алаверды
Сообщения: 266
Зарегистрирован: 06 апр 2010, 21:51
Откуда: г.Винница

#301 Сообщение Алаверды » 02 окт 2011, 19:59

и так!выводы,на камнях и ракушке желает лутшего,если даже судак кусает,чуйка как я понял слабая.А стоит ли брать,решает каждый сам

Yurez,если сравнить с суперРЕ одинаковые диаметры,у какого больше плюсов?

Аватара пользователя
Yurez
Сообщения: 1419
Зарегистрирован: 22 июн 2007, 13:27
Откуда: г. Винница

#302 Сообщение Yurez » 02 окт 2011, 20:29

Алаверды писал(а):и так!выводы,на камнях и ракушке желает лутшего,если даже судак кусает,чуйка как я понял слабая.А стоит ли брать,решает каждый сам

Yurez,если сравнить с суперРЕ одинаковые диаметры,у какого больше плюсов?
Отут стоп! Про чуйку я нічого не казав. Чуйка класна, правда я ловив з мультом і на банакс тандері з тестом 5-18, в такому випадку будь-який шнур матиме суперчуйку. Про абразивостійкість, в мене склалась подібна думка, але я її не озвучував, бо це лише здогадки - я її не юзав по камінню і ракушках.
Супер ПЕ це така зелена? Якщо так, то не ловив нею :oops:...
Ловив ПЕ Супер від ЮДжиКей (сіра, чорна, біла, бабіни скріплені в стопку). Та подобалась по всім параметрам, і за співвідношенням ціна/якість була безкомпромісно класним варіантом.
Берклевський Нанофіл я поки-що дуже мало юзав і лише з мультом. Ще раз кажу, що для мульта - вона сильно геморойна, а для мясорубки може бути класною... Але вузол слід дуже відповідально підбирати, а краще - безвузловку (правда, тоді цей шнур буде рватись взагалі "де попало").
Може хтось памятає такий шнур Стрен мікрофюз... От він мені подобався реально, хоч і не дуже круглий. Згадав його, бо він також білий... А ще тому, що з абразивостійкістю в нього був повний порядок :wink:. А потім згадались драгонівські інвізібл та електра. Бомбезно абразивостійкі і приємні в експлуатації шнури! А ще дайва торнамент... :wink:
Кращий човен - зі шкури браконьєра, татуюваннями всередину.

Алаверды
Сообщения: 266
Зарегистрирован: 06 апр 2010, 21:51
Откуда: г.Винница

#303 Сообщение Алаверды » 02 окт 2011, 20:36

спасибо за инфу,надо пробовать новинку,а потом и ...

Аватара пользователя
александр лысанов
Сообщения: 152
Зарегистрирован: 05 апр 2009, 11:50
Откуда: винница.вишенка
Контактная информация:

#304 Сообщение александр лысанов » 02 окт 2011, 21:56

Yurez писал(а):Ви розумієте, ніхрена внятного сказати не можу... Тому прошу все сказане вважати дуже ІМХО:
1. По відчуттям в руках - БОНБА!
2. Завязав вузол - НЕ БОНБА! Підібрав вузол - майже бомба, тільки маленька...
3. Намотав на мульт - не бомба для мульта, бо дуже легко ловити бороду і хреново її розпутувати (як із ліскою); на місці перегину, деформації тощо, втрачає міцність.
4. Для зубів позакілушного судака - вообще ніхрена не бомба (я здивований два рази відгриз, коли тряс головою).
Катав ту, що 0,15 мм. Ту, що 0,2 мм ще не розмотував, і не буду... Чуйка така - щоб не розчаровуватись...

Вважаю, що для мясорубки, та на безвузловочці, та з поводочком - може бути класно.
юрий если не трудно можете подсказать каким узлом пользуетесь на нанофиле а то проблема есть привязываю поводок из лески к нему вроде все нормально а небольшой зацеп и рвется на узле даже отстрелить не выходит.заранее благодарен за совет(ответ)

Аватара пользователя
Yurez
Сообщения: 1419
Зарегистрирован: 22 июн 2007, 13:27
Откуда: г. Винница

#305 Сообщение Yurez » 03 окт 2011, 18:43

Саша, а там на бобіні показані вузли і відсоток втрати міцності на них... Із того, що я вмію вязати, намацав, що добре тримає "Trilene Knot" http://www.animatedknots.com/trilene/in ... dknots.com
та подвійний "Рalomar" http://www.animatedknots.com/palomar/in ... dknots.com
Подвійний паломар намальовано на мануалці до шнура, від звичайного відрізняється тим, що на першому етапі (вязання простого вузла у вушці гака) робиться подвійний простий вузол. Якість нанофілу дозволяє його затягнути без пошкоджень, з іншими шнурками може не пройти такий номер.
Для цього шнурка критично важливо наскільки непоспіхом, акуратно, симетрично і "намокру" затягується вузол.
Доречі, один із наших одноклубників має дуже позитивний досвід юзання цього шнурка в фідері. Як я розумію на Дністрі. А там багато дрейсени...
Кращий човен - зі шкури браконьєра, татуюваннями всередину.

Алаверды
Сообщения: 266
Зарегистрирован: 06 апр 2010, 21:51
Откуда: г.Винница

#306 Сообщение Алаверды » 03 окт 2011, 18:58

Юрец!он также ворсится как обычный спеченный шнур беркли

Аватара пользователя
Yurez
Сообщения: 1419
Зарегистрирован: 22 июн 2007, 13:27
Откуда: г. Винница

#307 Сообщение Yurez » 03 окт 2011, 19:22

Саш, а який розділовий знак потрібно втикнути в кінці твого речення: такий "...", такий "?" чи такий "!" :?:
Кращий човен - зі шкури браконьєра, татуюваннями всередину.

Алаверды
Сообщения: 266
Зарегистрирован: 06 апр 2010, 21:51
Откуда: г.Винница

#308 Сообщение Алаверды » 03 окт 2011, 19:33


Аватара пользователя
Yurez
Сообщения: 1419
Зарегистрирован: 22 июн 2007, 13:27
Откуда: г. Винница

#309 Сообщение Yurez » 03 окт 2011, 20:14

Алаверды писал(а):Юрец!он также ворсится как обычный спеченный шнур беркли
Yurez писал(а):Саш, а який розділовий знак потрібно втикнути в кінці твого речення: такий "...", такий "?" чи такий "!" :?:
Алаверды писал(а):http://profishing.com.ua/pletenie-shnur ... ducts.html
даже этот
Не зрозумів, туплю мабуть... :oops:
Саша, я справді недопер - Ти запитуєш чи стверджуєш про те, що шнур ворситься!? Чи просто констатуєш?...
А посилання не відкрилось, мій антивірус блокує, на жаль... :(
:wink:
Кращий човен - зі шкури браконьєра, татуюваннями всередину.

Алаверды
Сообщения: 266
Зарегистрирован: 06 апр 2010, 21:51
Откуда: г.Винница

#310 Сообщение Алаверды » 04 окт 2011, 08:52

просто шнуры беркли имеют склонность к повышеной ворсистости,потому и спрашиваю,как ведет себя нанофил

Аватара пользователя
Yurez
Сообщения: 1419
Зарегистрирован: 22 июн 2007, 13:27
Откуда: г. Винница

#311 Сообщение Yurez » 04 окт 2011, 21:08

Це правда, берклі, якими я ловив ворсились, мочалились і ставали товщими. Заради справедливості зауважу, що при цьому я не міг помітити, щоб вони ставали слабшими на розрив (не доводив до такого стану). З нанофілом не дійшов ще до такого стану експлуатації, щоб він заворсився.
Кращий човен - зі шкури браконьєра, татуюваннями всередину.

Аватара пользователя
Bestmatros
Сообщения: 204
Зарегистрирован: 30 мар 2010, 12:57
Откуда: Винница
Контактная информация:

#312 Сообщение Bestmatros » 05 окт 2011, 08:53

нанофил не ворсится-но он достаточно нежный к повреждениям и легко расслаивается-тогда он заворситься не успевает, а быстренько рвётся....
чем чаще бываю на воде, тем отчётливее понимаю, что ловить рыбу я не умею...

Аватара пользователя
Юрий К
Сообщения: 2953
Зарегистрирован: 18 окт 2006, 23:31
Откуда: г.Винница
Контактная информация:

#313 Сообщение Юрий К » 17 окт 2011, 21:22

На календаре уже вторая половина месяца. И все же Ваше мнение господа. Berkley NANOFIL
Куплю шкуру браконьера, дорого.

Аватара пользователя
Bestmatros
Сообщения: 204
Зарегистрирован: 30 мар 2010, 12:57
Откуда: Винница
Контактная информация:

#314 Сообщение Bestmatros » 18 окт 2011, 14:29

моё мнение-имеет право на жизнь...мне нравится....рвался бы чуток меньше-цены бы не было!
чем чаще бываю на воде, тем отчётливее понимаю, что ловить рыбу я не умею...

Аватара пользователя
Serginho
Сообщения: 210
Зарегистрирован: 11 авг 2010, 10:01
Откуда: Вінниця

#315 Сообщение Serginho » 30 окт 2011, 11:38

Взяв такого 50 метрів 0.04 на виставці в Києві,на першій рибалці мучився як його в"язати,улюблені вузли він відмовлявся держати і рвався просто нереально,його вузол вказаний на коробці,а ще краще я думаю безвузлівки.Шнур,як леска тільки не тянеться.Дальність заброса просто афігенна,чуйка теж прекрасна,покищо такий висновок з 3х рибалок.

Serega
Сообщения: 197
Зарегистрирован: 02 окт 2008, 18:47
Откуда: Винница
Контактная информация:

#316 Сообщение Serega » 28 ноя 2011, 00:19

Просьба ко всем кто пользовался таким шнуром Dragon GUIDE PRO (красного цвета) отзовитесь. Увидел впервые, подкупает цена, цвет (контролировать падение приманки по провису лески удобно) и так далее. :003:
С уважением Сергей.
Рыбалка - дело клевое !

Аватара пользователя
SeeYaa
Сообщения: 49
Зарегистрирован: 25 авг 2011, 22:14
Откуда: Вінниця

#317 Сообщение SeeYaa » 22 дек 2011, 18:46

Підскажіть палка в мене тест 1-11 який діаметр лески нада щоб добре кидати як на окуня так і на щуку !!

Аватара пользователя
Ruslan
Сообщения: 985
Зарегистрирован: 03 дек 2007, 14:21
Откуда: Винница
Контактная информация:

#318 Сообщение Ruslan » 22 дек 2011, 18:58

SeeYaa писал(а):Підскажіть палка в мене тест 1-11 який діаметр лески нада щоб добре кидати як на окуня так і на щуку !!
В принипі все залежить від твоєї майстерності. Я ловлю зимою окуня на жилку 0,1 - 0,12 мм, але знаю хлопців які ловлять на 0,08 мм. На 0,12 жилку я фінезою брав без проблем щучку на 1,2 кг.
На щуку ставлю 0,15-0,18 мм. Головне не брати дешеву жилку, хоча й з дорогих не завжди отримаєш те що очікуєш.... :x Жилка повинна бути найменше розтягуватись і не мати "пам"яті" - не ставати кільцями при закиданні, найменшу "пам"ять" мають тонкі жилки.
Изображение

Аватара пользователя
Alex
Сообщения: 640
Зарегистрирован: 04 дек 2008, 14:57
Откуда: Вінниця
Контактная информация:

#319 Сообщение Alex » 22 дек 2011, 18:59

Особисто я взимку (влітку лише шнур :wink: ) на одну шпулю мотаю 0,12 - для мікроджигу, а на другу - 0,16 - для дрібних воблерків з прицілом на щуку. :wink:

Аватара пользователя
SeeYaa
Сообщения: 49
Зарегистрирован: 25 авг 2011, 22:14
Откуда: Вінниця

#320 Сообщение SeeYaa » 22 дек 2011, 19:15

Якщо можна яка леска дорога і хороша ?? я бачив на базарі джексон 40 грн ?
І ще тонку леску можна намотувати на не дуже хорошу катушку ???

Аватара пользователя
topick
Сообщения: 1252
Зарегистрирован: 06 сен 2009, 11:07
Откуда: г. Винница

#321 Сообщение topick » 22 дек 2011, 19:22

SeeYaa писал(а):Якщо можна яка леска дорога і хороша ?? я бачив на базарі джексон 40 грн ?
І ще тонку леску можна намотувати на не дуже хорошу катушку ???
Можна, це не шнур. Візьми жилку Салмо. Сам такими користуюсь. На базарі є у магазині у Валі, біля туалетів. Брати дорожчу для тебе, та і для себе сенсу не бачу.

Аватара пользователя
Alex
Сообщения: 640
Зарегистрирован: 04 дек 2008, 14:57
Откуда: Вінниця
Контактная информация:

#322 Сообщение Alex » 22 дек 2011, 19:29

SeeYaa писал(а):Якщо можна яка леска дорога і хороша ???
Відверто кажучи, особливо тим не заморочувався... Дорогих, що не означає хороша :wink: , є немало. Вже 3 сезони купую TRABUCCO XPS. Мене влаштовує ...
SeeYaa писал(а):І ще тонку леску можна намотувати на не дуже хорошу катушку ???

Уцілому жилка більш поблажлива до якості укладки ніж шнур :wink: Яка котушка?

О, Костя вже написав :lol:

Аватара пользователя
Ruslan
Сообщения: 985
Зарегистрирован: 03 дек 2007, 14:21
Откуда: Винница
Контактная информация:

#323 Сообщение Ruslan » 22 дек 2011, 19:31

Ну Костя в принципі відповів, нормальна жилка борід не викидає навіть з дешевих катух.

2Alex: Саша, останніх пару сезонів в мінусову температуру ловлю на тоненьку жилку - менше намерзає, менше проблем , та й не тільки зимою переходжу на жилку, а й удугі пори року: 1. При дуже поганому кльові окуня; 2. Кайф виваждування на жилку 0,1 набагато більший, ніж на шнур навіть меншого діаметру... Звісно мінус - чуйка, але я більшу частину рибалок ловлю в знайомих місцях , де немає потреби вивчати дно, а "нормальні" покльовки й жилка відстукує - а "хренові" кінчик спінніга відігрує, або при малих джигах менше 1 грама - по дузі видно.

Це все не є догмогою :wink:
Изображение

Аватара пользователя
SeeYaa
Сообщения: 49
Зарегистрирован: 25 авг 2011, 22:14
Откуда: Вінниця

#324 Сообщение SeeYaa » 22 дек 2011, 19:47

Катушка TOPAZ TO30 4 потшипніка

Аватара пользователя
Alex
Сообщения: 640
Зарегистрирован: 04 дек 2008, 14:57
Откуда: Вінниця
Контактная информация:

#325 Сообщение Alex » 22 дек 2011, 20:03

Ruslan писал(а):у другі пори року: 1. При дуже поганому кльові окуня; 2. Кайф виваждування на жилку 0,1 набагато більший, ніж на шнур навіть меншого діаметру...
Не спорю :) Але щоб не заморочуватись із зміною шпулі ловлю лише тонким шнуром - на 0,12 жилку стрьомно якось ріджів усіляких вішати :wink: Да, а якщо мікрушу - то по-любому поводок з монки в"яжу 8)
SeeYaa писал(а):Катушка TOPAZ TO30 4 потшипніка
Не можу таку в неті знайти :roll: Та гадаю, що з 0,14 і більше справиться...

Ответить