Чем мы ловим

Делимся опытом и мнениями о всем том, что помогает нам ловить рыбу и не вошло в разделы которые выше

Модератор: shurik

Сообщение
Автор
Аватара пользователя
Crank
Сообщения: 857
Зарегистрирован: 26 ноя 2008, 23:43
Откуда: Винница
Контактная информация:

#76 Сообщение Crank » 04 авг 2009, 20:20

Ярико писал(а):.......Єдине що хотілося б - це ручку трохи довшу.
Звикнеш :P Просто, ти звик до прутів з більшим тестом. Там техніка лову зовсім інша. А цей до ліктя притискати не треба... Працює тільки кисть руки. Ну, удачі! :D
In my humble opinion
Изображение

Аватара пользователя
Ярико
Сообщения: 1017
Зарегистрирован: 28 янв 2009, 20:59
Откуда: Винница

#77 Сообщение Ярико » 04 авг 2009, 20:20

Дякую :D

Аватара пользователя
Венталь
Сообщения: 96
Зарегистрирован: 21 фев 2009, 16:41
Откуда: Винница

#78 Сообщение Венталь » 21 окт 2009, 12:52

После "поломки" тенрюшки обновился.
Палка----------Shimano SOARE OCEA S707SULT
Катушка-------Shimano SEPHIA CL4 C3000S
Плетня---------Varivas Light Game Mebaru PE 0.3

Кто нибудь имел опыт ловли любым комплектующем из перечисленного ?

Аватара пользователя
Вит
Сообщения: 95
Зарегистрирован: 17 сен 2007, 11:17
Откуда: Винница

Norstream Areal

#79 Сообщение Вит » 21 окт 2009, 12:56

Приобрел Norstream Areal 6.6 фута (AR 66L Jaeger). Очень приличная штука, брал для твича. В тестировании принимали участие воблера минноу от 2-х до 8 грам. Остался оооочень доволен, палка жесткая, быстрая, очень звонкая, ничего не весит. Бросал голову в 2 грамма, летит, такое впечатление, не хуже чем у лунакии. Чуйка на джиге - пипец. Слов нет. Главный козырь ее - конечно твиччинг. Через несколько рыбалок отпишусь поподробнее. )))
Природу побеждают, только повинуясь ее законам.

Аватара пользователя
Crank
Сообщения: 857
Зарегистрирован: 26 ноя 2008, 23:43
Откуда: Винница
Контактная информация:

#80 Сообщение Crank » 21 окт 2009, 14:38

Венталь писал(а):После "поломки" тенрюшки обновился.
Палка----------Shimano SOARE OCEA S707SULT
Катушка-------Shimano SEPHIA CL4 C3000S
Плетня---------Varivas Light Game Mebaru PE 0.3

Кто нибудь имел опыт ловли любым комплектующем из перечисленного ?
Дык, тот кто продал :P , тот и имел опыт :P У него и спросите :wink:
А вообще-то канплехт классный. Завидую.... :roll:
In my humble opinion
Изображение

Аватара пользователя
Yurez
Сообщения: 1419
Зарегистрирован: 22 июн 2007, 13:27
Откуда: г. Винница

#81 Сообщение Yurez » 09 дек 2009, 20:36

Сьогодні, я та Олег Вирезуб, влаштували тест-драйв двом спінінгам CD Rods: Extrasence 7' до 7 г та XLS 8' до 3-14 г. Я, більшість часу, приділив ХЛС-у, Олег - Екстрасенсу. Обидва спіни - зібрані Д.Ш. "в тітані" для Юрія Петраша (спортсмен, м. Дніпропетровськ). Саме Юрій, надіслав Олегу ці девайси для тест-драйву.
Коротко відпишусь по враженнях від ХЛС.
Обидва спіни сподобались. За призначенням, я б їх обох назвав висококласними універсалами: і твічити, і джигувати, і блешнями ловити можна.
Коли взяв до рук оснащений ХЛС - здивувався, адже на інтернет-сторінках багато-хто про нього писали, що він дещо лапшистий... Я лапшистості не побачив зовсім. В тітані - цей спін ніразу "не лапшистий", хоча його "покрій" - не назвеш конусним. Спін має тонкий комель і не дуже тонку вершинку (я, останнім часом звик до комлистих спінів. Такими не ловив зовсім.).
Легкий, "шо пісєц"! Матеріал дуже дзвінкий - я такого ще не тримав у руках... Проте, він не здався мені "хрупким", можливо, через захоплення УЛом (більш обєктивно став оцінювати ресурс спіна).
Швидкість "релаксації" дуже висока, як для цього покрою бланка (аж не вірилось, що в руках не щось "типу магнум").
На "Цукерні" був помірний боковий вітер, температура 0...-1С. Почав в "правому кутку" із воблерів. Кидав 35 Ріджа. Летить і твічиться дуже добре. Його тремтіння під водою дуже сильно передається "в руку". Кидав семисантиметрові мінохи - як не дивно, але твічаться просто суперськи. Спін не завалювався. Але, зрозуміло, твічити таким довгим - не самий цимус. Спробував вертушку, аглію №2. Летить дуже добре, гру пелюстки чути суперськи (прямо таки - барабанить!..) Кастмастер, 14 г - це якраз верхній тест спіна. Тими лайтовими спінами, які я мав, або тестив, я не міг закинути цього кастмастера так далеко. Хоча, думаю, такий дальній заброс непотрібен, в більшості випадків (просто задовбуєшся крутити катушку на проводці, при такій довжині забросу :shock:). Мав на кастмастера покльовку, але вона сталась метрів за 40 від берега, і "воно" - не сіло (здається, міг бути окунь... Він там ганяв пукасів).
В іншому місці став ловити на силікон. Причепив менсовського шеда (другий за величиною в лінійці цих приманок, напевно 7 см...). Полетів він десь метрів на 40 запросто. На другому забросі, лиш вибрав слабину - відчув тичок (на межі спийняття). Підсік - чую сидить окунь. Зловився збоку біля рота... Приємно, що з такої відстані, при вітрові відчуваєш такі покльовки. З чотирьох грам джигом ловити можна, але краще - з пяти. В руку сенсорика добра, але кінець грубоватий - і на масі головки менше 4 г - відпрацьовує ледь помітно... Я не вважаю це недоліком. Спін - явно не самий джиговий. Та і для таких мас є інша категорія спінінгів.
Причепив мале копитце на 3,5 г - зловив щучку. Сіла "з нависом" - без тичка, чи удара. Вийняв не боячись сходу - спін її добре вязав... Хоч відчувалось, що його стихія - це щука, судак, жерех, клень товарних розмірів (а не шнурки 300-400 г)...
На іншому місці зловив славного окуня - грамів під 300. Тільки виважуючи його, із віддалі більше 35 м, зрозумів, що цей спін дуже липкий. Завдяки своєму покрою, "рибу відпрацьовує" він більшою половиною бланка. Виважування легке, закрадається думка, що, аж нецікаво ловити рибу малого розміру... :!: :)
Потім були коливальні блешні Smith Pure, 3, 3,5 та 5 г, які далеко летіли і дивовижно стабільно брали щуку. Спінінг працював дуже добре. Олег, на ці блешні, з однієї точки "шмальнув" 5 хвостів, я був вражений його майстерністю!
Наостанок кілька фоток :arrow:
Изображение
Изображение
Изображение
Изображение
Цікава получилась рибалка.
Думаю, якщо Олег побажає, то відпишеться про свої особисті враження.
Кращий човен - зі шкури браконьєра, татуюваннями всередину.

Аватара пользователя
Oleg V.
Сообщения: 241
Зарегистрирован: 24 янв 2009, 19:48
Откуда: г.Винница

#82 Сообщение Oleg V. » 09 дек 2009, 23:32

Добавлю несколько слов.
На фестиваль мне попасть не удалось, поэтому от предложения Юры порыбачить на этом водоеме отказаться не смог ( хотя пытался). В качестве боевого оружия мы применяли CDшки, любезно предоставленные Петрашом Юрой мне для теста, за что ему отдельняя благодарность. Спиннинги необычные, и по динамике и по тактильным ощущениям, ничего похожего я в руках еще не держал.
Что касается рыбы, то в связи с похолоданием чувствовала она себя не очень, активности не проявляла. Пришлось поэксперементировать с приманками и подачей- рыбка начала отзываться.
Такое вот закрытие сезона...

Аватара пользователя
Plagus
Сообщения: 40
Зарегистрирован: 29 авг 2009, 23:37
Откуда: г. Александрия

#83 Сообщение Plagus » 10 дек 2009, 03:12

Crank писал(а): Без питань :P Хоча я й сам ще не натрусився... :oops:
Хорошо тебе было - все лето и осень были впереди :D
А я когда натрушусь своим 6010 ? :roll:
Дома ? :( :lol:
Как ты разслабляешься? - а я и не напрягаюсь.

Аватара пользователя
Ruslan
Сообщения: 985
Зарегистрирован: 03 дек 2007, 14:21
Откуда: Винница
Контактная информация:

#84 Сообщение Ruslan » 31 янв 2010, 20:00

Придбав і сьогодні накінець обкатав в Сабарові окунями Jackson Sweetwater 1-5 грам. Перші відчуття - КАЙФ.
Звичайно до цієї палички потрібно ще звикати, щоб добитись гри приманки. Спін м"який, порівняно з тими, що у мене є, от тому потрібно трішки попрактикуватись :) Перших пів-години ніяк не міг звикнути, все щось виходило не так, але з часом вже почав розуміти, що і до чого.
Виважування окуньців по 50-200 грамів, дають багато емоцій :D Дістав сьогодні біля десятка штук, правда було три-чотири сходи...:roll:
Кидковість - не на висоті, кидав 2 грами, але для прибережного окуня, це не важливо, часто намацавши зграю, починаєш тормозити сброс, бо не хочеться марнувати час, і робити пусту проводку до місця стоянки.
Що не очікував:
Спочатку ловив ліскою, та й окуньця надибав тільки одного, який на покльовці бланк загнув до середини :lol: Але було багато зачепів, тому перейшов на плетню, та й знайшли стаю окунів.
Так от я не очікував, що по бланку будуть передаватись удари, і чудово...Я думав, що бланк буде м"який і глухий, а вийшло, що м"який і дзвінкий :shock: :!: Вважав, що покльовки буду бачити тільки по кінчику, а виявилось, що на кінчик не обов"язково й дивитись.
Так що отримав більше, ніж очікував. Я задоволений! Обкатка продовжується!!!
Дякую Oleg V. за сей девайс!
Изображение

Аватара пользователя
Андрей
Сообщения: 1242
Зарегистрирован: 22 май 2007, 21:47
Откуда: г.Винница

#85 Сообщение Андрей » 31 янв 2010, 21:42

Ruslan писал(а):Придбав і сьогодні накінець обкатав в Сабарові окунями Jackson Sweetwater 1-5 грам. Перші відчуття - КАЙФ.
Ruslan писал(а): Вважав, що покльовки буду бачити тільки по кінчику, а виявилось, що на кінчик не обов"язково й дивитись.
Так що отримав більше, ніж очікував. Я задоволений! Обкатка продовжується!!!
Дякую Oleg V. за сей девайс!
А я тебе что говорил, что СПИННИНГ БОМБА!!! :033:
Леска никогда не порвется, если вы договоритесь с рыбой не делать резких движений и соблюдать обоюдную осторожность при вываживании.

Алексей Пономарёв
Сообщения: 108
Зарегистрирован: 17 окт 2009, 20:24
Откуда: г.Винница

#86 Сообщение Алексей Пономарёв » 03 мар 2010, 17:31

Ну теперь и я могу отписаться

1 комплект спин - Shakespeare Ugly Stick 6-15 lb
катушка - Shakespeare 35v

2 комплект спин - Flagman Leader 1-8g
катуха - Abu Garcia STM ul

Аватара пользователя
Ruslan
Сообщения: 985
Зарегистрирован: 03 дек 2007, 14:21
Откуда: Винница
Контактная информация:

#87 Сообщение Ruslan » 03 мар 2010, 17:51

Вітаю!!! Ще б перші враження почитати від рибалок з цими комплектами :wink:
Изображение

Аватара пользователя
Ярико
Сообщения: 1017
Зарегистрирован: 28 янв 2009, 20:59
Откуда: Винница

#88 Сообщение Ярико » 03 мар 2010, 20:15

О! ВІТАЮ! А де Ви знайшли Шекспіра? Один раз бачив, але в руках не тримав. :oops:
overcome all conventions

Алексей Пономарёв
Сообщения: 108
Зарегистрирован: 17 окт 2009, 20:24
Откуда: г.Винница

#89 Сообщение Алексей Пономарёв » 03 мар 2010, 21:40

Ярик,ты что с ума сошел,мы с тобой почти ровесники,а ты ко мне на ВЫ!!!(а ты при ём "посцать") :oops:

Шекспир,кажеться мне весьма КАЧЕСТВЕННАЯ подделка из "Поднебессной",привезли мне её из Штатов,мой друг там работает,но каждое лето приезжает,вот и привез.

Аватара пользователя
Ярико
Сообщения: 1017
Зарегистрирован: 28 янв 2009, 20:59
Откуда: Винница

#90 Сообщение Ярико » 03 мар 2010, 21:46

Ярик,ты что с ума сошел,мы с тобой почти ровесники,а ты ко мне на ВЫ!!!(а ты при ём "посцать")
:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :roll:
Да я видел Агли стик 1 раз лет 5 назад, на вид тоже очень понравилась.
overcome all conventions

Аватара пользователя
Crank
Сообщения: 857
Зарегистрирован: 26 ноя 2008, 23:43
Откуда: Винница
Контактная информация:

#91 Сообщение Crank » 03 мар 2010, 22:28

Алексей Пономарёв писал(а): Шекспир,кажеться мне весьма КАЧЕСТВЕННАЯ подделка из "Поднебессной",привезли мне её из Штатов,мой друг там работает,но каждое лето приезжает,вот и привез.
Шекспир - не подделка.... Настоящий китайский прут :P Но ОЧЕНЬ надёжный и практически неубиенный. И с неплохим дизайном и сборкой, вопреки названию :D . Они, кстати, и не скрывают родословную бланка. Я ловил таким пару раз, когда был в гостях в Черкассах. Прут своих денег стоит однозначно. Так, что, ждём-с отчётов, и желательно с рыбой... :P
In my humble opinion
Изображение

Аватара пользователя
Андрей
Сообщения: 1242
Зарегистрирован: 22 май 2007, 21:47
Откуда: г.Винница

#92 Сообщение Андрей » 03 мар 2010, 22:59

Алексей Пономарёв писал(а):Ну теперь и я могу отписаться

1 комплект спин - Shakespeare Ugly Stick 6-15 lb
катушка - Shakespeare 35v

2 комплект спин - Flagman Leader 1-8g
катуха - Abu Garcia STM ul

Поздравляю! Ну, с таким комплектом только соревнования выигрывать. Ждём-с.. :wink:
Леска никогда не порвется, если вы договоритесь с рыбой не делать резких движений и соблюдать обоюдную осторожность при вываживании.

Алексей Пономарёв
Сообщения: 108
Зарегистрирован: 17 окт 2009, 20:24
Откуда: г.Винница

#93 Сообщение Алексей Пономарёв » 04 мар 2010, 00:04

Так Шекспиром ловлю уже года два,мне нравиться а УЛ комплектом только обзавелся,так что только лед сойдет- буду проситься с вами на рыбалку

Аватара пользователя
слон
Сообщения: 9
Зарегистрирован: 06 мар 2010, 18:13
Откуда: Донецк

вчера

#94 Сообщение слон » 06 мар 2010, 19:50

то чем ловлю 90%, лодка
Лайты
G.Loomis SR 842-2 GLX (213 см, 1,8 - 8,8 гр)
Daiwa CuldiaKix 2500
VARIVAS Sea Bass 10lb
G.Loomis SR 842-2 IMX (индивидуальная сборка)
Daiwa CuldiaKix 2506
YGK G-Soul PE 8lb 0.6 (0.12мм)
G.Loomis SJR 783-2 (GLX) (198 см, 5,2 - 17,5 гр)
Daiwa Certate HYPER CUSTOM 3000
16 Lb, 25 lb

УЛ
G.Loomis TSR 801-2 GLX (206 см, 0,9 - 5,3гр)
Shimano CARDIFF C2000HGS
Даива Торнамент 0.08 - 4lb
флюрик
+ в гараже.............

vityaz
Сообщения: 2
Зарегистрирован: 10 мар 2010, 05:58

#95 Сообщение vityaz » 10 мар 2010, 06:16

Підскажіть, в яких магазинах Вінниці продаються спіннінги Berkley, я не з Вінниці і не хочеться їхати всліпу. Дякую.

Аватара пользователя
topick
Сообщения: 1252
Зарегистрирован: 06 сен 2009, 11:07
Откуда: г. Винница

#96 Сообщение topick » 10 мар 2010, 08:44

vityaz писал(а):Підскажіть, в яких магазинах Вінниці продаються спіннінги Berkley, я не з Вінниці і не хочеться їхати всліпу. Дякую.
Щось є в "Нептуні" на привокзальній, але асортимент далеко не повний, м'яко кажучи.

Аватара пользователя
topick
Сообщения: 1252
Зарегистрирован: 06 сен 2009, 11:07
Откуда: г. Винница

#97 Сообщение topick » 25 мар 2010, 17:49

Стаёт вопрос покупки палки для ловли сома на мыши. Скажу сразу, что опыт такой ловли у меня не малый. Сегодня задаю себе вопрос какой должна быть палка? Сегодня все производители хотят сделать спиннинг очень быстрого строя. Но подумав и поанализировав, мне очень кажется, что тут нужен средний строй. И тут оказывается, что нормальных палок среднего строя почти нет на рынке, это как правило палки низкого качества со всеми вытекающими последствиями: вес, кольца, низкомодульный графит.
Кто что думает по этому поводу. Каким же должен быть спиннинг для сома.

Аватара пользователя
Ярико
Сообщения: 1017
Зарегистрирован: 28 янв 2009, 20:59
Откуда: Винница

#98 Сообщение Ярико » 25 мар 2010, 20:01

Для сома я б взяв Robinson Diaflex Classic - єдиний спін, якому я довірив ловлю сома. Або дешевші моделі цього виробника.
overcome all conventions

Аватара пользователя
topick
Сообщения: 1252
Зарегистрирован: 06 сен 2009, 11:07
Откуда: г. Винница

#99 Сообщение topick » 25 мар 2010, 20:14

Ярико писал(а):Для сома я б взяв Robinson Diaflex Classic - єдиний спін, якому я довірив ловлю сома. Або дешевші моделі цього виробника.
Та я останнім часом і ловив сома на Robinson Dynamic, але він суттєво відстав від часу. Хочеться щось нове.

Аватара пользователя
Ярико
Сообщения: 1017
Зарегистрирован: 28 янв 2009, 20:59
Откуда: Винница

#100 Сообщение Ярико » 25 мар 2010, 20:22

О! В мене 3 штуки таких, 2 по 2.7м і 1 -2.4 м. Так однозначно він морально застарів, але тільки морально :wink: . А Діафлекс це найновіша топова модель, наскільки я знаю :oops: порывнював 2.7м. тест 10-40, порівнювали його з Daiwa Lateo 2.9м. тест 7-35. Дайва відпочиває по всім параметрам.
overcome all conventions

Ответить