р. Рів та ставки на ній

Делимся страшными секретами. Где что ловится и просто рассказываем об удачных и неудачных рыбалках.

Модераторы: shurik, Yurez

Сообщение
Автор
Аватара пользователя
Valen
Сообщения: 457
Зарегистрирован: 10 июл 2008, 08:57
Откуда: Жмеринка

#126 Сообщение Valen » 19 окт 2009, 18:51

Владнавши справи сімейні, вирвався вчора на пару годин до річки. Вхопити черговий ковток відчуття свіжості, свободи та можливості побути насамоті із природою.
Ліричний початок, перерву історичною довідкою… Був у мене воблер везунчик – Саб Ворт від Сторма. Переловив для мене багато кленів, щук та окуня, а везунчик тому що щука ніяк не могла відкусити, скільки не намагалась, не зважаючи на поводок усього в 4-5см. Так от літом я його обірвав, загнавши у великий острівець трави. А Олесандр, Crank, через пару днів підсік його та вдало вивів на один із своїх рижиків, і повернув його тепер мені. На рибалку я його сьогодні взяв, як амулет – пошрамований ветеран вимагав хоча б банального очищення трійників від нальоту, але часу не було. Та й не сподівався я сьогодні на нього ловити, тому вважав літнім … :)
Так от близько 14 години дня почав я проціджувати водичку міношками по плесах та джишками по ямках – а хоч би вихід заробив… Лише втрачав джишки на корчах.
Зустрів місцевого дядька, який ловив п’яти метровим телескопом з інерційною котушкою і жилкою біля 0,7, опускаючи зимову блешню в суводі під берегом та блешнив по зимовому. Згадалось «-Лёлик, это же не эстетично. – Зато дешево, надежно и практично…». Ну може й практично, але дядько нічого не вполювавши, склав телескоп та побрів додому. Ну, а нам така снасть не по фен-шую, тому продовжую й далі прикрашати корчі силіконом.
На одному з локальних перекатиків, чіпляю саморобний кренк з надією на клена, але марно. Так і йду вздовж річки, від монотонності закидання вже стають автоматичними, коли на одній з проводок стьоб – є рибинка. І тут я пригадую правило, що перед тим як закидати потрібно подумати, як ти будеш виводити рибу в разі покльовки. От халепа, а в мене жилка в 4 лб перекинута через суцільний завал гілля та поваленні стовбури, що лежать на трясовинні шириною метрів п’ять. Слава Богу, рибка виявилась шнурком лише на 400гр. Перемикаю стопор зворотнього, і перестрибуючи зі стовбура на стовбур пробираюсь по одному з них впритул до води, сідаю на стовбур, підводжу до себе щупачка і фотографую, відпускаю.
Коротше кажучи, під вечір риба почала їсти. Потім було три сходи підряд з однієї точки, на джиг, в двох метрах від берега (під самим берегом часто трапляється). І смішний вираз обличчя місцевого спінінгіста, коли я став на місце з якого він щойно перейшов на метрів з 20, вчепив свого саб варта і обкидавши напівзатоплений корч дістав, сфотографував та втопив два шнурка та непоганого окуня. З настанням сутінків на мікроджиг по мілині лупили шнурки та окушата, але пора й честь знати – додому…
А свого везунчика я знову обірвав...

Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение Изображение
Последний раз редактировалось Valen 19 окт 2009, 21:23, всего редактировалось 1 раз.

Аватара пользователя
Crank
Сообщения: 857
Зарегистрирован: 26 ноя 2008, 23:43
Откуда: Винница
Контактная информация:

#127 Сообщение Crank » 19 окт 2009, 19:46

Valen писал(а): А свого везунчика я знову обірвав, тому вся надія на Олександра і його віртуозне володіння воблерами, на яких клює все, що схоже на рибу, навіть інші воблери :)
Вибач. Валентине, я в тих місцях не ловлю :roll:
В нас вчора взагалі було глухо.....
Тільки пізно ввечері, коли я хвилин на 15 вийшов покидати практично на город :P , спочатку на міноху Серебряный Ручей JH-100 сіла щучка десь з кіло, але витягнув я тільки лопатку від воба - більше їх не братиму :evil: Потім джижкою на ямці одну гарну жабку я таки взяв :P , а друга втекла.....
In my humble opinion
Изображение

Аватара пользователя
Yurez
Сообщения: 1419
Зарегистрирован: 22 июн 2007, 13:27
Откуда: г. Винница

#128 Сообщение Yurez » 19 окт 2009, 20:01

Теж хочу :!: :P
Клас :!:
Кращий човен - зі шкури браконьєра, татуюваннями всередину.

Аватара пользователя
Crank
Сообщения: 857
Зарегистрирован: 26 ноя 2008, 23:43
Откуда: Винница
Контактная информация:

#129 Сообщение Crank » 26 окт 2009, 15:03

Недільні жертви 46 Ріджа...... Дрібнота вішалась акуратно. Її повідпускав :P
Изображение
In my humble opinion
Изображение

Аватара пользователя
Yurez
Сообщения: 1419
Зарегистрирован: 22 июн 2007, 13:27
Откуда: г. Винница

#130 Сообщение Yurez » 26 окт 2009, 17:41

ЗачОт :!:
А у мене, в пятницю, тільки 2 окунці: один на предатора (розмір такий, що насилу другого предатора зїв :twisted:) і на рідж 35 SS...
Щуки - не бачив... :?

Доречі, хто загубив катушку на березі Рову - Звертайтесь, віддам. Вам потрібно лише детально її описати, винагороди - непотрібно... :wink:.
Кращий човен - зі шкури браконьєра, татуюваннями всередину.

Аватара пользователя
Ruslan
Сообщения: 985
Зарегистрирован: 03 дек 2007, 14:21
Откуда: Винница
Контактная информация:

#131 Сообщение Ruslan » 26 окт 2009, 17:48

Yurez писал(а): Доречі, хто загубив катушку на березі Рову - Звертайтесь, віддам. Вам потрібно лише детально її описати, винагороди - непотрібно... :wink:.
Навряд чи той хто загубив, зможе шось детально описати :lol:
Изображение

Аватара пользователя
Yurez
Сообщения: 1419
Зарегистрирован: 22 июн 2007, 13:27
Откуда: г. Винница

#132 Сообщение Yurez » 26 окт 2009, 18:07

:lol: :lol: :lol: Так, Руслане! Скоріше за все - так і є... :twisted:
Але намагаюсь бути чесним - карму не проведеш... Я в цьому переконаний :!: :wink:
Кращий човен - зі шкури браконьєра, татуюваннями всередину.

Аватара пользователя
Valen
Сообщения: 457
Зарегистрирован: 10 июл 2008, 08:57
Откуда: Жмеринка

#133 Сообщение Valen » 26 окт 2009, 20:06

Crank писал(а):Недільні жертви 46 Ріджа...... Дрібнота вішалась акуратно. Її повідпускав :P
Теж в неділю був на річці... Купив собі підсак-ракетку, в зв'язку з бажанням поїхати на змагання і вирішив піти на рибалку з ним. Навіщо я його брав, навіть не вмочив. Лише ходив вздовж річки як командос - в жилетці з повними карманами, за спиною рюкзак з пристібнутим до нього тубусом, на шиї фотоапарат, з боку пристібнутий підсак - картина маслом :).
Думав місцеві засміють, але не засміяли. мабуть тому що вони тягаючи важкий силікон і покльовки не бачили, а я потроху ловив. Хоча нічого путнього не зловив :(. Щука була ну дуже обережною - три сходи, при чому не на одинарний джиг, а на вертушку та воблер. а той шнурок що витягнув тримався за самий кінчик щелепи. Та й сідала без удару - виснучи. Знайшов окуня в такому корчі, що кожна друга проводка в цепу. Зате хапав і поролон і силікон і залізо. А на хоробу той підсак коли окунь з під корча в трьох метрах від берега висмикувався (наскільки можна висмикувати УЛ евідом) з корчів.

Аватара пользователя
Андрей
Сообщения: 1242
Зарегистрирован: 22 май 2007, 21:47
Откуда: г.Винница

#134 Сообщение Андрей » 26 окт 2009, 21:07

Valen писал(а):. А на хоробу той підсак коли окунь з під корча в трьох метрах від берега висмикувався (наскільки можна висмикувати УЛ евідом) з корчів.
Потому что по правилам рыба должна браться только подсаком. Рыба взятая без подсачека, в зачет не идет.
Леска никогда не порвется, если вы договоритесь с рыбой не делать резких движений и соблюдать обоюдную осторожность при вываживании.

Аватара пользователя
Valen
Сообщения: 457
Зарегистрирован: 10 июл 2008, 08:57
Откуда: Жмеринка

#135 Сообщение Valen » 26 окт 2009, 21:29

Андрей писал(а):Потому что по правилам рыба должна браться только подсаком. Рыба взятая без подсачека, в зачет не идет.
Так тому й купив, як би не бажання подивитись на змагання, він мені не потрібен
Хоча правило, як на мене не зовсім зрозуміле. Ясно що це для того щоб уберегти риб від сухих та гарячих рук рибака (під форель заточено), щоб завдати їй як найменше шкоди, але як її з крючка знімати не беручи до рук?

Аватара пользователя
Crank
Сообщения: 857
Зарегистрирован: 26 ноя 2008, 23:43
Откуда: Винница
Контактная информация:

#136 Сообщение Crank » 27 окт 2009, 16:45

Жертва морквяного Релакса в 2,5 дюйма..... Але течія така, що проти неї дно можна пробити головою грам десь з 12...
Изображение
In my humble opinion
Изображение

Аватара пользователя
Yurez
Сообщения: 1419
Зарегистрирован: 22 июн 2007, 13:27
Откуда: г. Винница

#137 Сообщение Yurez » 27 окт 2009, 17:47

Як прийнято на форумах - Респект і Уважуха автору фото:!: :wink:
Кращий човен - зі шкури браконьєра, татуюваннями всередину.

S@shok
Сообщения: 325
Зарегистрирован: 12 дек 2008, 02:05
Откуда: Винница
Контактная информация:

#138 Сообщение S@shok » 27 окт 2009, 19:03

Crank Яка вага жертви? :P

Аватара пользователя
Crank
Сообщения: 857
Зарегистрирован: 26 ноя 2008, 23:43
Откуда: Винница
Контактная информация:

#139 Сообщение Crank » 27 окт 2009, 20:30

S@shok писал(а):Crank Яка вага жертви? :P
Чуть більше 2-х :P
In my humble opinion
Изображение

Аватара пользователя
Plagus
Сообщения: 40
Зарегистрирован: 29 авг 2009, 23:37
Откуда: г. Александрия

#140 Сообщение Plagus » 29 окт 2009, 00:39

Crank писал(а):Жертва морквяного Релакса в 2,5 дюйма....
Сань, где б я еще твои фото увидел... :shock: :D
Зачот!!!
Как ты разслабляешься? - а я и не напрягаюсь.

Аватара пользователя
Crank
Сообщения: 857
Зарегистрирован: 26 ноя 2008, 23:43
Откуда: Винница
Контактная информация:

#141 Сообщение Crank » 10 ноя 2009, 10:56

На Рові дійсно, висока вода..... Але коли це заважало....
Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Изображение

Да, прут зовсім не УЛ :roll: Повноцінний AS76MLF2. І щуки відповідного розміру.... :P
PS Фотки за 2 дні....
In my humble opinion
Изображение

Аватара пользователя
Ruslan
Сообщения: 985
Зарегистрирован: 03 дек 2007, 14:21
Откуда: Винница
Контактная информация:

#142 Сообщение Ruslan » 10 ноя 2009, 16:05

:shock: :shock: :shock: Круто...Вітаю!!! А Буг шось мовчав на вихідні :evil:
Изображение

Аватара пользователя
Valen
Сообщения: 457
Зарегистрирован: 10 июл 2008, 08:57
Откуда: Жмеринка

#143 Сообщение Valen » 10 ноя 2009, 17:26

І навіщо той УЛ, великі приманки - велика риба :) . Вітаю з вдалим полюванням.

Аватара пользователя
Crank
Сообщения: 857
Зарегистрирован: 26 ноя 2008, 23:43
Откуда: Винница
Контактная информация:

#144 Сообщение Crank » 10 ноя 2009, 17:35

Valen писал(а):І навіщо той УЛ, великі приманки - велика риба :)
Valen, там проблема не в рибі...Ультралайт з такою рибою справиться. Але.... Ти здогадуєшся, де я ловив :P Основне - встигнути висмикнути рибу з пеньків, поки не оговталась, бо капєц і рибі і приманці. А далі. на короткому шнурі :evil: починається коррида....
In my humble opinion
Изображение

Аватара пользователя
Valen
Сообщения: 457
Зарегистрирован: 10 июл 2008, 08:57
Откуда: Жмеринка

#145 Сообщение Valen » 12 ноя 2009, 22:06

Valen писал(а):Ходить слух, що орендарі, які лише два місяці тому закінчили оформлення документів, зібрались спускати Тартацьке водосховище. Йоб.... :evil: Сьогодні Олександр, підтвердив чутки. І по барабану що на водосховищі стоїть водокачка Жмеринська, суха погода за пів-року й так висушила Рів на половину і до зими можуть і не набрати назад. Виловити не виловлять, але перемерзне в болоті чимало. Тай перед тим, як ловити потрібно виростити...
Трошки змінилась ситуація на Тартаку. В орендарів, що тишком спускали став не зібравши дозволи - держнадзор забрав водосховище, розірвавши договір і передав водосховище іншим орендарям, що покищо не збираються його спускати, а начебто хочуть вирощувати рибу та заробляти на любительській риболовлі. Не знаю, що вплинуло на такі зміни, можливо не бажання хапуг поділитись, але хочеться вірити що за порядком ще трохи слідкують і що нові орендарі чи то вже господарі будуть розумнішими і далекоглядними. Хоча особисто мені подобався став без оренди. І до речі, по документам Тартацьке водосховище стало Тартацьким ставом, а це вже не дуже добре...
Ставок набирають, так до кінця і не спустивши і рибу не виловили, всю...

Аватара пользователя
Crank
Сообщения: 857
Зарегистрирован: 26 ноя 2008, 23:43
Откуда: Винница
Контактная информация:

#146 Сообщение Crank » 12 ноя 2009, 22:12

Valen писал(а): Трошки змінилась ситуація на Тартаку. В орендарів, що тишком спускали став не зібравши дозволи - держнадзор забрав водосховище, розірвавши договір і передав водосховище іншим орендарям, що покищо не збираються його спускати, а начебто хочуть вирощувати рибу та заробляти на любительській риболовлі. Не знаю, що вплинуло на такі зміни, можливо не бажання хапуг поділитись, але хочеться вірити що за порядком ще трохи слідкують і що нові орендарі чи то вже господарі будуть розумнішими і далекоглядними. Хоча особисто мені подобався став без оренди. І до речі, по документам Тартацьке водосховище стало Тартацьким ставом, а це вже не дуже добре...
Ставок набирають, так до кінця і не спустивши і рибу не виловили, всю...
Valen, наскільки я знаю, він так водосховищем і залишився.... Це по ТИХ документах він ставав ставом. Як би там не було, але ловити зараз можна, поки що. Якщо інфа застаріла, хай хтось поправить, хто краще знає, бо в мене тільки сільські слухи....
In my humble opinion
Изображение

Аватара пользователя
Valen
Сообщения: 457
Зарегистрирован: 10 июл 2008, 08:57
Откуда: Жмеринка

#147 Сообщение Valen » 21 ноя 2009, 18:50

Виїхали сьогодні з кумом на річку. Я - з метою присадити кума на спінінгову ловлю, кум - з метою відірватись хоча б на пару годин від щасливої сімейної ідилії. Відразу скажу, що обидві мети досягнуті.
Чудова погода сприяла відповідному настрою, але от риба не дуже розділяла наш оптимізм, тому перші трохи морозні години більше насолоджувались гарним ранком ніж кльовом. Дуже низька вода, що впала напередодні через спущення водосховища нижче по течії, взагалі кльову не сприяла. Окунь та клен десь забились в корчі і вилазити відмовились, щука трохи полювала хоча й була дуже пасивною і лінивою. Міношки буквально розривали хмари малька, тому щоб зберегти вобл ера від їх нищівних щелеп, сховав в коробку і більш не діставав. А рулило сьогодні колебло.
Кум виловив першого в житті шнурка на 400гр і отримавши гарний сход щуки близько кіла, підхопив вірус спінінгової ловлі. Через тиждень потрібно буде повторити, доки організм не виробив протидію. Я задовільнився щучкою на 1,3кг

Изображение Изображение Изображение Изображение

Аватара пользователя
Sadfisher
Сообщения: 191
Зарегистрирован: 05 сен 2008, 08:54
Откуда: Вінниця,ст.місто
Контактная информация:

#148 Сообщение Sadfisher » 21 ноя 2009, 20:53

Були зранку з товаришом в Демидівці біля млинів. Вище дамби в товариша шнурок біля ста грам,в мене 0. Нижче дамби вода мала дуже,але рибу відчув. Зрізала зубата воблерок на слеску,не встиг навіть зрозуміти,лише забурлило.
А нижче Демидівки є якісь дамби до Бугу,чи прямий вихід ?

Аватара пользователя
Андрей
Сообщения: 1242
Зарегистрирован: 22 май 2007, 21:47
Откуда: г.Винница

#149 Сообщение Андрей » 21 ноя 2009, 21:02

Valen писал(а):Кум виловив першого в житті шнурка на 400гр і отримавши гарний сход щуки близько кіла, підхопив вірус спінінгової ловлі. Через тиждень потрібно буде повторити, доки організм не виробив протидію.
:lol: :lol: :lol: .
Леска никогда не порвется, если вы договоритесь с рыбой не делать резких движений и соблюдать обоюдную осторожность при вываживании.

Аватара пользователя
Valen
Сообщения: 457
Зарегистрирован: 10 июл 2008, 08:57
Откуда: Жмеринка

#150 Сообщение Valen » 21 ноя 2009, 21:55

Sadfisher писал(а):А нижче Демидівки є якісь дамби до Бугу,чи прямий вихід ?
Нижче Демідівки, начебто дамб вже немає - вихід в море... :D
Доречі, що там з демидівською дамбою - ставок спущений ?

Ответить