с. Кордилёвка

Делимся страшными секретами. Где что ловится и просто рассказываем об удачных и неудачных рыбалках.

Модераторы: shurik, Yurez

Ответить
Сообщение
Автор
Орёл
Сообщения: 36
Зарегистрирован: 05 май 2006, 11:23
Откуда: Козятин
Контактная информация:

с. Кордилёвка

#1 Сообщение Орёл » 03 окт 2006, 10:43

Шановне панство!!!
Мене цікавить хто ловив судака по откритій воді на Кордилівці (калинівський район) зимою я ловив судачків до 1,5 кг і не по одному а два три штуки при ловлі плотви а ті хто його шукав і по десятку були екземпляри і до 3х кіл а прошлою осінью був два раза і два раза пролетів хоть нас і їздило троє троє два разти і пролетіло !!!
Може там судак якись особенний бо в других містях ключики до нього хтось находив а тут облом.

Аватара пользователя
shurik
Сообщения: 1441
Зарегистрирован: 07 мар 2006, 01:51
Откуда: Винница
Контактная информация:

#2 Сообщение shurik » 03 окт 2006, 11:48

Я сам был там только раз зимой. Будем ждать пока появится Сергей, если кто-то может сказать по существу, так это он. Корделевка - одно из любимых место ловли для его отца. Ставок там, конечно, шикарный. Я бы не против как нибудь на выходные вырваться туда и допросить собственно самих обвиняемых, то есть судаков, что они думают о ловле по открытой воде :)

Может соберемся недели через 2-3 ?

Правда я не знаю удастся ли мне одолжить лодку. Там без нее по судаку делать нечего. Правда поездку поддержу и без лодки. Буду ловить с берега а заодно и фоторепотаж сделаю для сайта.

Аватара пользователя
Сергей
Сообщения: 384
Зарегистрирован: 16 мар 2006, 09:24
Откуда: Винница
Контактная информация:

#3 Сообщение Сергей » 03 окт 2006, 12:42

Дождались! Не радуйтесь, ничего конкретного сказать не могу. Да, отец ловит судаков на этом озере, но только зимой. Про открытую воду могу сказать только то, что мой одноклассник ловил там часто хорошую щуку с лодки. Вот и все.
Озеро действительно интересное, есть судак, щука и окунь. Не против проверить его на лодке.
Кстати, а как на счет соревнований по спиннингу с лодки на этом озере в следующем году. Вот они и покажут что ловится. Площадь позволяет, подъезд в любую погоду, рядом оживленная трасса - реклама для проезжих и т.д.

Орёл
Сообщения: 36
Зарегистрирован: 05 май 2006, 11:23
Откуда: Козятин
Контактная информация:

#4 Сообщение Орёл » 03 окт 2006, 14:08

По поводу самго рельєфа озера і поведінки судака !
там пологий рельєф і не має чітко виражених ям (а може я і не найшов) і де його шукати невідомо. Щука там є досить крокоділіста але її кількістьв порівнянні з судаком (судячи по зимових уловах) бажає бути кращою хотя коли ми дорожили дане озеро попались дві невеличкі до кіла.
Чому мене цікавить дана водойма з точки зору судака а не щуки! щука в мене ї близенько є а судака нема. буває їдеш не в щучу погоду на щуку тільки ізза того що в тебе є вихідний , атмосферний тиск пре до верху а збити оскому треба полюбому.
Зимою яка система ловиш плотву на кивочок на вольфрамку і тут ЛУП і починається ювелірна робота з лєсочкою 0,08 але більшість перемог на боці судака або судак мілкокаліберний. Один раз 8 шпротів по грам 300 за рибалку зловив. Шоб ви бачили очі мєсних коли я їх випускав. Тобто судак не стоїть в якихось певних місцях а тусується по водоймі і не занєш де це чудо на даний момент знаходиться
Щуку хоть знаєш де шукати хоть приблизно на такій водоймі а тут одна загадка
ОТАКЕ

Аватара пользователя
Сергей
Сообщения: 384
Зарегистрирован: 16 мар 2006, 09:24
Откуда: Винница
Контактная информация:

#5 Сообщение Сергей » 03 окт 2006, 14:40

Шоб ви бачили очі мєсних коли я їх випускав.

Поддерживаю такое отношение к рыбной ловле. Сам зимой видел как на этом озере (да и на других похожие ситуации) местные рыбоЖЕРЫ судачат до ста грам забирали. Им говоришь "что ты делаешь, не рыба не мясо ведь..." а они в ответ что кот тоже есть хочит. А когда сам 300 грамового выпускаю то они меня съесть готовы как их коты судачков. Кошмар...
Орел, а где Вы щуку ловите?

Орёл
Сообщения: 36
Зарегистрирован: 05 май 2006, 11:23
Откуда: Козятин
Контактная информация:

Кор

#6 Сообщение Орёл » 03 окт 2006, 15:51

І так !
Прошлий рік це в основному Бродецьке (Козятинський райо) став що коло церкви. Там зараз не місцевим ловити не дають зато там на даний момент покльовує на ставку який іде від сахзаводу але в цьому році там не був, були друзі. Комсомольське- коли їдете на Київ то по праву сторону моста шпиль водойми (попадаються монстри але не мені). Цього року ще не був бо якісь требли з рибінспекцією в знайомих були (тіпа отловочний треба купляти в Вінниці а на місці не продають). Можна поїхати в с. Безименне але там некрупна щучка.
АЛЕ ЦЬОГО РОКУ Я ВІДКРИВ ДЛЯ СЕБЕ РИБНУ ЛОВЛЮ НА МАЛИХ РІКАХ І СКАЖУ ВАМ НІЧОГО БІЛЬШ КАЙФОВОГО ПОКА ДЛЯ СЕБЕ НЕ НАЙШОВ ПРИСІВШИ НА ЛАЙТ !!!! от туда я і їду хоть і далеко (2 часа їзди електричкою) але який кайф бути на березі річки покритої лісом, бачити нічні діяння бобрів, змагатись з півторакілограмовою річною щукою біля повалених тимиж самими бобрами дерев ,знайти ямку і попробувати "вистукати" судачка хоть він там і невеликий.
єдине що не вдалось це спіймати жереха і голавля хоть вони там є але в невеликій кількості !!!
В мене робота така робота шо головою в основному думати треба а тут така розрядка !!!
а на щот риби то дві щучки мінімум привожу за рибалку і руки не відвалюються як після махання "дрином" з тяжкою приманкою
це річка Случ. Коли їхати на Шепетівку станція Миропіль. Від станції 20 хвилин пішком і біля річки, а далі те що викладено вище
мало екстріму так можна пошукати раків яких там є але головне не нарватись на БОБРА яких там хватає в цьому весь екстрім
за плотиною смт. Миропіль починає попадатись сомик але я його не ловив
Палочка в мене 2-10, росточком 2,40 лєсочкане товстіше 0.2

Орёл
Сообщения: 36
Зарегистрирован: 05 май 2006, 11:23
Откуда: Козятин
Контактная информация:

Кордилёвка

#7 Сообщение Орёл » 03 окт 2006, 15:52

І так !
Прошлий рік це в основному Бродецьке (Козятинський райо) став що коло церкви. Там зараз не місцевим ловити не дають зато там на даний момент покльовує на ставку який іде від сахзаводу але в цьому році там не був, були друзі. Комсомольське- коли їдете на Київ то по праву сторону моста шпиль водойми (попадаються монстри але не мені). Цього року ще не був бо якісь требли з рибінспекцією в знайомих були (тіпа отловочний треба купляти в Вінниці а на місці не продають). Можна поїхати в с. Безименне але там некрупна щучка.
АЛЕ ЦЬОГО РОКУ Я ВІДКРИВ ДЛЯ СЕБЕ РИБНУ ЛОВЛЮ НА МАЛИХ РІКАХ І СКАЖУ ВАМ НІЧОГО БІЛЬШ КАЙФОВОГО ПОКА ДЛЯ СЕБЕ НЕ НАЙШОВ ПРИСІВШИ НА ЛАЙТ !!!! от туда я і їду хоть і далеко (2 часа їзди електричкою) але який кайф бути на березі річки покритої лісом, бачити нічні діяння бобрів, змагатись з півторакілограмовою річною щукою біля повалених тимиж самими бобрами дерев ,знайти ямку і попробувати "вистукати" судачка хоть він там і невеликий.
єдине що не вдалось це спіймати жереха і голавля хоть вони там є але в невеликій кількості !!!
В мене робота така робота шо головою в основному думати треба а тут така розрядка !!!
а на щот риби то дві щучки мінімум привожу за рибалку і руки не відвалюються як після махання "дрином" з тяжкою приманкою
це річка Случ. Коли їхати на Шепетівку станція Миропіль. Від станції 20 хвилин пішком і біля річки, а далі те що викладено вище
мало екстріму так можна пошукати раків яких там є але головне не нарватись на БОБРА яких там хватає в цьому весь екстрім
за плотиною смт. Миропіль починає попадатись сомик але я його не ловив
Палочка в мене 2-10, росточком 2,40 лєсочкане товстіше 0.2

Аватара пользователя
Сергей
Сообщения: 384
Зарегистрирован: 16 мар 2006, 09:24
Откуда: Винница
Контактная информация:

#8 Сообщение Сергей » 03 окт 2006, 16:02

Спасибо за рассказ. Я сам родом из Комсомольского. Отец по своей молодости там щуки изловил на спиннинг изрядно, да не мелочь, а настоящих монстров по 8 и более кило. Сам не рыбачил ни разу, увы никак не доеду.
Про разрешение на отлов нельзя ли по подробней...
Я слышал про потраву в р.Гнилопять, так речка называется в с.Комсомольском, это правда или нет?

Орёл
Сообщения: 36
Зарегистрирован: 05 май 2006, 11:23
Откуда: Козятин
Контактная информация:

#9 Сообщение Орёл » 03 окт 2006, 16:53

Про потраву цього року не чув іменно в Комсомольському
три роки назад знаю один дибіл помив цистерну тракторну з під аміачної силітри (це було ближче до с. Медведівка нижче по течії) так раки на беріг повилазили але мертвої риби не було видно хоть щука з того участка водойми пішла і зараз на тому участку не ловиться
--------------------------------------------------------------------------------
Отловочний сізонний треба брати в Вінницькій чи то рибінспекції чи рибохрані (мені розказували шо типа десь в районі почтампа центрального знаходиться) стоїть пару гривень, штрафи без неї накладають і на місці не продають

Аватара пользователя
ЭДВАРД
Сообщения: 900
Зарегистрирован: 07 мар 2006, 14:25
Откуда: Винница

#10 Сообщение ЭДВАРД » 04 окт 2006, 03:28

Всем привет!
Приятные новые люди, новые темы, новые места.
И все без меня.
Сейчас достанем карту.
Изображение
Я так понимаю, разговор был о местах показанных стрелками.
Судя по всему места живописные.
А как на счет рыболовного прессинга и браконьерства?

Аватара пользователя
Сергей
Сообщения: 384
Зарегистрирован: 16 мар 2006, 09:24
Откуда: Винница
Контактная информация:

#11 Сообщение Сергей » 04 окт 2006, 08:51

Оперативно, Эдвард, с картой сработано и главное красиво.
Места по карте действительно хорошы и как заметили - наличие рядом населенных пунктов настораживает на возможное присутствие сетей...

Орёл
Сообщения: 36
Зарегистрирован: 05 май 2006, 11:23
Откуда: Козятин
Контактная информация:

#12 Сообщение Орёл » 04 окт 2006, 09:22

По поводу рибацького пресинга він невеликий як на мене
їхали електричкою я і ше два пацана в останній раз зі сторони Козятина (пацани самі з Печановки) з Шепетівки була одна людина на тому участку де я ходив. Лодок 4 місцевих дорожили на селікон але з них навпевно одні тверезі були. + пару місцевих бродило по берігу усі з рибою. Говорячи з місцевими інспекція почала наводити там порядок (в основному весна і літо ) були почті кожен день (машина з лодкою) про що свідчить велика кількість щучих карандашів на даний час плюс пацани розказували що вечорами посеред села літом плавився лящ і бив жерех. За ті рази які я був бачив тільки одну сітку. Сам як плавтиться лящ не бачив бо в основному рибачу з ранку але бачив як мужики з лодок тянули лящиків десь до кіла. Що дивує так це повна неохота окуня брати на штучні приманки літом хоть місцеві кажуть що зимою він добре йде на чорта. Але по відкритій воді статистики зовсім друга якщо ловити 5см. віброхвостом то на десять невеличких щучок приходиться 1 окунь. Я пробував ловити двухнульовою аглією полоскав воду останній раз нею з час але не отримав навіть покльовки. рядом з річкою знаходиться ставок так там на таку снасть окунь як з пулімёта
Туди де вказані стрілки я не доходив просто я рибачив в сторону Колодяжного шукавши щастя піймати головля якмй там є (місцеві говорять що в осноаному голавль до мосту деякі не знають що є така риба взагалі (він не жерех і тихо себе веде) продвинуті місцеві ловлять його на хруща в травні і все
далі появляється після дамби але там я не рибачив моя зона це район залізнмичного мосту з праваяк їхати на Шепетівку ( де річка робить поворот і до прямого участка, і на Колодяжне)
Питати треба місцевих не про головля а про КЛЕНА тоді вїзжають :)
Для бажаючих порибачити під ЖД мостом беріть шнур потовще бо там лежить ЖД платформа яка колись злетіла змоста може вам пощастить її витянути :)
Від участка де я рибачу і до дамби є цікавий участок як для ловлі щуки (лілії) але там бажано мати лодку.
з палкою більш 2.40 в місцях де ліс нема що робити там бажано 2.10 мати.
Р.С.
Я збирався в ті місця де позначені стрілки але якось ноги не доходять туда треба транспорт (кілометрів 7-10 від станції буде напевно) і бажано взяти велосипед як роблять грибники яких там багато
ОТАКЕ

Аватара пользователя
Сергей
Сообщения: 384
Зарегистрирован: 16 мар 2006, 09:24
Откуда: Винница
Контактная информация:

#13 Сообщение Сергей » 04 окт 2006, 10:09

Спасибо, Орел, за интересный рассказ. Заинтриговали, появилось желание съездить и порыбачить, но наверное уже в следующем году (пусть щучка подрастет, если Вы не выловите :D ).
Не пропадайте с форума, может че еще интересного расскажите.
Да, по вашему описанию, места и речка где Вы ловите очень похожа на Ров который не далеко от Винницы.

Аватара пользователя
shurik
Сообщения: 1441
Зарегистрирован: 07 мар 2006, 01:51
Откуда: Винница
Контактная информация:

#14 Сообщение shurik » 04 окт 2006, 11:29

Орел, а почему такой опытный и увлеченный спиннингист не участвует в наших спинниговых соревнованиях? Может мы Вас запишем? Приезжайте в субботу, заодно познакомимся :)

Орёл
Сообщения: 36
Зарегистрирован: 05 май 2006, 11:23
Откуда: Козятин
Контактная информация:

#15 Сообщение Орёл » 04 окт 2006, 11:57

ЕДВАРД
Попробую добратись в цю неділю до місць які визначені на карті стрілками АЛЕ якщо батя на хвіст не впаде а то він вже відвідав мене сьогодні на роботі і грозився їхати зі мною.

Сергей
Зареєструвався в форумі весною але не відвідував бо сайт був ще сироватий. Мні на київському форумі сказали що все вже фунциклірує нормально от я і обявився :) так шо нікуди я не дінусь :)
------------------------------------------------------------------------
мене дуже цікавить ЗГАР по поводу головля але там ніколи не був хто шо може сказати (я лайтову палочку спеціально для головля і брав собі а приходиться всяких щук нею ловити :) ) непруха в мене з голавлем :(
-------------------------------------------------------------------------------------
на слідуючий рік ПУТЬ БУДУ ДЕРЖАТИ НА ЗАХІД. там така річка як Горинь є з ОФІГЄЗННОЮ течією місцями і 3х кілограмовими жерехами
але туда потрібна зовсім друга снасть чим в мене

Хочу також попасти в місця на Бугу де є погоги (Пєчора, Воробіївка)
може не так пишу назви то звиняйте але транспорту по молодості своєї сімї не маю (дворічна донька + жінка в декреті сиділа) так шо ше поки не заробив то може якось вкогось пропозиція на лишнє крісло в машині буде то можна обговорити
---------------------------------------------------------------------------
ше питання мо хто їздить на Нводністровське водосховище там по їдеї повинні бути ШАЛЬНІ глибини до яких браконьєрські сенасті не достають :)

Аватара пользователя
shurik
Сообщения: 1441
Зарегистрирован: 07 мар 2006, 01:51
Откуда: Винница
Контактная информация:

#16 Сообщение shurik » 04 окт 2006, 12:24

Орел, у нас в Рову в основном щучка очень мелкого размера. Если верить нашим людям из клуба то за день ловили по 20 штук и более, но с собой брали от силы 3 штучки, все пришлось выпускать из-за мелкого размера. Голавля там либо нет, либо он практически не ловится, либо никто целенаправленно его не искал.
Так что щучка и окунь.

Места, правда, шикарные. Мы там были месяц назад. Щука в тот день не ловилась. Сергей взял две приличных и я одну ну очень мелкую.
Есть много фоток оттуда, но отчет уже не напишу, много времени прошло.

Так как насчет наших спиннинговых соревнований в эти выходные? Есть желание приехать?

Аватара пользователя
Сергей
Сообщения: 384
Зарегистрирован: 16 мар 2006, 09:24
Откуда: Винница
Контактная информация:

#17 Сообщение Сергей » 04 окт 2006, 14:44

Про Згар ничего сказать не могу - не рыбачил.
На Днестровском водохранилище был зимой. Глубины здоровенные. Из рыбы судак и окунища. Есть люди которые и по открытой воде ловят, я не ездил, далековато :( .
У нас в клубе есть специ по ловле голавля, ездят целенаправленно только за ним. Возможно когда то на форуме пересечешься с ними...
Места перечисленные на Бугу классные и по красоте и по возможным уловам, там как раз и голавля не трудно словить.

Аватара пользователя
ЭДВАРД
Сообщения: 900
Зарегистрирован: 07 мар 2006, 14:25
Откуда: Винница

#18 Сообщение ЭДВАРД » 04 окт 2006, 22:25

Орёл писал(а): Хочу також попасти в місця на Бугу де є погоги (Пєчора, Воробіївка)
може не так пишу назви то звиняйте але транспорту по молодості своєї сімї не маю (дворічна донька + жінка в декреті сиділа) так шо ше поки не заробив то може якось вкогось пропозиція на лишнє крісло в машині буде то можна обговорити
Эти места красивые, но и только. В близи Винницы рыба очень сильно разбавлена водой, но еще есть.
Я пару недель назад побывал немного дальше. За Бершадью больше 200км. от Винницы.
Места Очень симпатичные, по логике должно быть много головля, рыбаков (спиннингистов) практически нет. Клев был плохой, у наших ребят по пару жерешков и голавликов.
Пару симпатичных снимков(фото открываются):
ИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображениеИзображение
Изображение

Аватара пользователя
Сергей
Сообщения: 384
Зарегистрирован: 16 мар 2006, 09:24
Откуда: Винница
Контактная информация:

#19 Сообщение Сергей » 05 окт 2006, 09:57

Эдвард, красивые места. Может отчетик состряпаете про рыбалку и фотки разместите в большем размере? Карту прикрепите?

Аватара пользователя
ЭДВАРД
Сообщения: 900
Зарегистрирован: 07 мар 2006, 14:25
Откуда: Винница

#20 Сообщение ЭДВАРД » 05 окт 2006, 15:51

Это Бершадский район в близи с. Шумилов, проезд точно не знаю ехали ночью долго петляли но по карте разобраться можно...

Гость

#21 Сообщение Гость » 06 окт 2006, 08:15

shurik
На змаганнях не буду бо їду всетаки на Случ
отчотік намалюю після поїздки але фоток не буде нема в мене пока цифровика а чужий по лісах не охота таскати
ОТАКЕ
Читав про приготування до змагань по поплавку дуже цікаво томущо на річці з поплавком ніколи не ловив тим більш на змаганнях
постараюсь за зиму нашкребти на два маха (7та 4 метра) тоді залюбки не тільки на спінінгові але й на поплавочні поїду якщо візьмете на пару треніровок і розтлумачите як ловити а то я по поплавку в основному з карасем і коропом дружу :) в стоячій воді

Орёл
Сообщения: 36
Зарегистрирован: 05 май 2006, 11:23
Откуда: Козятин
Контактная информация:

#22 Сообщение Орёл » 06 окт 2006, 08:32

ПАРДОН
останній пост мій
перегрузив комп забув зареєструватись

Аватара пользователя
shurik
Сообщения: 1441
Зарегистрирован: 07 мар 2006, 01:51
Откуда: Винница
Контактная информация:

#23 Сообщение shurik » 06 окт 2006, 10:25

Без проблем!
Ты, главное, никуда не пропадай и вливайся в спортивную жизнь если увидишь интересные соревнования.
Кстати зимой мормышка будет - чемпионат и кубок. Я по мормышке не выступаю, но освещать на сайте буду, может фоторепортажи сделаю.
Если тебе мормышка близка то готовься.
После спиннинга и поплавка мормышка следующая :)
Shurik

Орёл
Сообщения: 36
Зарегистрирован: 05 май 2006, 11:23
Откуда: Козятин
Контактная информация:

#24 Сообщение Орёл » 09 окт 2006, 09:53

Нічим порадувати не зможу на Случі не був так як фізичний стан не дозволив (В суботу 12 кубів сирої доски забрали з лісопилки завезли і загрузили в сушилку в двох з тестєм ) так що в неділю з ранку була серёзна крепатура хоть будільнік і почув але коли встав то поняв що рипатись нема куди. Під вечір рванув одне сило вєліком на окуня (від мене 6 кілометрів) так наковбасив десь до 3х кіл (150 200 гр)
ОТАКЕ

Орёл
Сообщения: 36
Зарегистрирован: 05 май 2006, 11:23
Откуда: Козятин
Контактная информация:

#25 Сообщение Орёл » 24 янв 2007, 12:05

Шановні подоляни
втикнув сьогодні на метропрог дивлюсь достойні морози грядуть !!!
мо хто має бажання виїхати на кордилівку не слідуючу неділю (не на цю а на слідуючу неділю) бо на цю не рискну водойма велика і далеко до беріга буде пливти :)
в водоймі е судачка чимало і по першому льоду того року він полюдські брав не тільки на блешню (люди додому без мормишок іхали) а от цього року при таких погодних умовах я даже не знаю шо там буде. Плотвичка по останньому в розмір сільодки йде
Сергей казав шо там зимою його батько рибачить то ми булиб всі напевно вельми вдячні якшоб всетаки була злита інфа як там по першому льоду булдо бо при таких морозах як мають бути слідуюча неділя далеко не перший лід буде. А мо хто раніш вирветься туда то маякніть а то вже більше двох місяців на рибалці не був
Зарання вдячниий !!!!

Ответить