Козятинський район водойма став (Комсомоьське-Медведівка)

Делимся страшными секретами. Где что ловится и просто рассказываем об удачных и неудачных рыбалках.

Модераторы: shurik, Yurez

Ответить
Сообщение
Автор
Орёл
Сообщения: 36
Зарегистрирован: 05 май 2006, 11:23
Откуда: Козятин
Контактная информация:

Козятинський район водойма став (Комсомоьське-Медведівка)

#1 Сообщение Орёл » 15 янв 2008, 11:36

І так не зважаючи на 13 число вирішив вперше в цьому році вибратись на лід. Загітував мене знайомий фізрук сказавши шо давно там не був але дуже хоче поїхати на щуку, при цьому гарантувавши що плотва і окунець для збиву моєї рибацької оскоми будуть!!
і так в 5,30 на водоймі. Темно хоть в морду дай. Тарасич сверлить лунки тід жерлиці а я шукаю перепади глубин блешнею шоб оприділитись з містом лову. нахожу ямку 6 метрів яку Тарасич успішно обсверлює ставлячи 3 жерлиці :)
Починає світати. За пів години ні одного удару по блешні а Тарасич сів на мотиля і почав потихеньку ловити плотвичку. ше хвилин 20 подёргав я блешню і рішив шо глухозімє дає своє знати і пересів на кивок. знайшов маленткий перепад глубин і почав потихеньку теж смикати. Плотва мілкокаліберна але оскома потихеньку почала зникати. поставив рядом дві на поплавок і о чудо !! ніхто на даній водоймі не ловив кобля а тут я надибав цілий виводок жирненьких як сардельки кобликів. два меньшиньких віддав Тарасичу на жерлиці а з собою прихватив з десяток. І так якшо підводити підсумки то зо два десятки плотви 1 окунь і десяток коблів. Проходив мужик він надибав не кобля а йорша і теж був дуже здивований.
По Тарасичу і щуці Був у нього один збій і два в його сусіда (3 жерлиці в радіусі 10 метрів зпрацювали але ніхто нічого не взяв
----------------------------------------------------------------------------
Зі слів Тарасича в понеділок 14 січня була вінницька рибінспекція штрафували місцевих за блешню яка в народі називається "крабік" і за те шо не має чи то ліцензії чи то ше чогось на вилов риби. як став лід місцеві кажуть шо це вже четвертий раз приїзжають і штрафують а як нерест і сєток повното хрен дождешся.
Я не протів заплатити за цю бумажку на вилов риби але хай наведуть порядок на водоймі тіж рибінспектори шоб в нерест ні однієї сітки не було і ніодного електрика за літо !!

Ответить