Прикормки всіх часів і народів

Модератор: shurik

Сообщение
Автор
Орёл
Сообщения: 36
Зарегистрирован: 05 май 2006, 11:23
Откуда: Козятин
Контактная информация:

Прикормки всіх часів і народів

#1 Сообщение Орёл » 18 окт 2006, 14:50

Як поплавочник- делітант хочу завести дану тему тому що ніколи в житті не приміняв так звані сухі прикормки (все кашками балувався)
Побував на мачфішінгу на сайті Бурдака "але чим дальше в ліс тим більше дров" одні Сенсанс толкаюті другі Фішдрім
з Фішдрімом більш меньш все ясно а як почав читати про сенсанс то з першогот разу голову можна скрутити.
Давайте розкриємо дану тему для таких як я

Аватара пользователя
Крошка Енот
Сообщения: 361
Зарегистрирован: 21 апр 2006, 12:36
Откуда: г.Киев

#2 Сообщение Крошка Енот » 18 окт 2006, 15:58

Сенсас реально рулить. Найкраще тут процитувати сайт матчфишинг.ру, слова Юрія Радугіна про ФішДрім. За точність не ручаюсь, але щось накшталт "ФишДрим - хорошая альтернатива большинству российских прикормок, но вот цена (в Росії вона трохи дорожча, ніж у нас)... А с Сенсасом ее сравнивать нельзя".
А сказати, краща ФД чи Фішка, я не можу. Різні прикормки цих торгівельних марок - одна краща, друга гірша.
Можу сказати, що ФД Лящ - селективно приваблює ляща, ФД Еліт хороша для усякого дрібязку і плітки, а з Фішки, мабуть найкраща - Зима, причому, працює не тільки зимою;)

Головне, як будеш пробувати, не економь з прикормкою, мінімум пакет. І зараз вже пізнувато пробувати - вода холодна.
Окрім прикормки, існує ще купа додатків, які підвищують її інтенсивність. Власне, десь на цьому сайті я і Шурік писали, чим годували на обласному чемпіонаті в цьому році. Можеш кальку зробити - состави робочі.

А про сайти...це правда. Я заради спортивного інтересу:) прочитав кілька гілок на матчфішинг. ру. Спортсмени дуже професійно, на протязі двох років ухилялися від прямих порад :wink:

До речі, у Бурдака є кілька непоганих статей , раджу тобі "Современную рыбалку", здається, № 4 чи 5 за 2005, там він пише про ловлю дальніком, але кілька базових речей про прикормку розкрив.
Не бойся, когда ты один. Бойся, когда ты ноль

Аватара пользователя
shurik
Сообщения: 1441
Зарегистрирован: 07 мар 2006, 01:51
Откуда: Винница
Контактная информация:

#3 Сообщение shurik » 18 окт 2006, 16:36

Добавлю еще от себя. Основная идея спортивных прикормок - не накормить рыбу, а привлечь ее запахом. Используются очень мелкие фракции различных злаковых (как правило чуть крупнее чем мука, но еще не коупа, не знаю как правильно назвать) и отходов кондитерского производства - различные ароматизаторы, печенье и т.д.

Каши в спортивной ловле применять никак нельзя. Во первых они не обладают такми мощным притягующим запахом как мелко подробленная крупа, а во вторых та рыба, которая выйдет на твою кашу, сразу же накушается и ты вряд ли ее поймаешь. Каши иногда рекомендуют использовать для любительской ловли крупной рыбы и для многодневного прикармливания (привады) рыбы в какое то место.

В общем чтобы начать экспериментировать со спортивными прикормками без вложения больших денег - идешь на базар и покупаешь различные крупы, ароматизаторы, экспериментируешь с методами их приготовления - жаришь, варишь, пробуешь сырые. Обязательно все измельченное на мясорубке или кофемолке. Пробуешь различные ароматизаторы - ваниль, патока и т.д.

Готовые спортивные прикормки - это и есть такие смеси. Их плюс - стабильный состав и запах в разных партиях, чего в самодельных смесях добиться очень трудно.

Поищи такой журнал - "Рыболов профи". Харьковские ребята, очень хорошие спортсмены, учредили его в этом году. Тебе нужные первых три номера, статья Чеснокова о прикормке - там довольно подробно все расписано. Ну и в инете много чего по этому поводу есть.

Ну вот вкратце и все с моей стороны :)
Shurik

Аватара пользователя
Крошка Енот
Сообщения: 361
Зарегистрирован: 21 апр 2006, 12:36
Откуда: г.Киев

#4 Сообщение Крошка Енот » 18 окт 2006, 16:56

shurik писал(а):
В общем чтобы начать экспериментировать со спортивными прикормками без вложения больших денег - идешь на базар и покупаешь различные крупы, ароматизаторы, экспериментируешь с методами их приготовления - жаришь, варишь, пробуешь сырые. Обязательно все измельченное на мясорубке или кофемолке. Пробуешь различные ароматизаторы - ваниль, патока и т.д.
Разоришь ты Орла :lol:
Орел, береш хліб (батон найкраще), ріжеш, сушиш у духовці, потім на мясорубку - ось тобі панірувальні сухарі, яких у прикормках 30-60 відсотків. Далі на базарі питаєшь відходи печіва (ламане, крошене, - так дешевше - тільки бажано свіже), подрібнюєшь. Там уже є якась арома. Далі - висівки, підсмажені та подрібнені насіння конопель, і трохи (!) кукурудзяної січки. Якщо буде занадто розсипчасте, можна трохи толокна додати, або подрібнений на кавомолці геркулес. І - ароматизатор. Коріандр - на ляща, коріца, какао - і лящ, і плітка. На центральному, та і на ринку "Урожай" у Вінниці продають різні - карамельний, медовий, та інші. І цукор - приблизно 1-3 столові ложки на 1 кг, але краще додавати його у воду для замочування.
Патока, до речі - це супер, але не завжди вона є доступною.
Не бойся, когда ты один. Бойся, когда ты ноль

Орёл
Сообщения: 36
Зарегистрирован: 05 май 2006, 11:23
Откуда: Козятин
Контактная информация:

#5 Сообщение Орёл » 19 окт 2006, 08:48

Прочитав про Спекулятос
шо це за суміш термоядерна така ?????
душистый перец(piment)- 4 части
мускатный орех- - 4 части
имбирь(ingwer) - 2 части
кардамон(kardamom) - 3 части
гвоздика(nelke) - 1 часть
ваниль - 20 частей

Аватара пользователя
shurik
Сообщения: 1441
Зарегистрирован: 07 мар 2006, 01:51
Откуда: Винница
Контактная информация:

#6 Сообщение shurik » 19 окт 2006, 09:31

Точно не знаю, но предполагаю что подбрасывается в сектор противника, который ниже по течению. Метров на 100 ниже Вас никто ловить рыбу не будет :)
Shurik

Аватара пользователя
Крошка Енот
Сообщения: 361
Зарегистрирован: 21 апр 2006, 12:36
Откуда: г.Киев

#7 Сообщение Крошка Енот » 19 окт 2006, 09:48

О, бачу, цей ясновельможний пан всерйоз узявся за архів форуму матчфішинг.ру :wink: ...
Сенсас хімічить :) Я відтворити не пробував, до того ж, це, здається, склад саморобного спекулятісу.
А сировина в залежності від умов зберігання, обробки, нарешті, умов має ріжну інтенсивність аромату. Тому відтворення проблематичне. Тобто, людина складала з тієї сировини, що була у неї під рукою, а у тебе може бути інша.
Не пробував ані саморобний, ані фірмовий. Здається, до Києва його взагалі не завозили.
А фірмовий по каталогу - це суха домішка, виробляється у пакетах по 300 г.
Якби я пробував відтворити - скоротив би кількість гвоздики та мускатного горіху удвічі. Це дуже пахучі і неоднозначні ароматизатори.
Последний раз редактировалось Крошка Енот 19 окт 2006, 09:53, всего редактировалось 1 раз.
Не бойся, когда ты один. Бойся, когда ты ноль

Аватара пользователя
Крошка Енот
Сообщения: 361
Зарегистрирован: 21 апр 2006, 12:36
Откуда: г.Киев

#8 Сообщение Крошка Енот » 19 окт 2006, 09:49

shurik писал(а):Точно не знаю, но предполагаю что подбрасывается в сектор противника, который ниже по течению. Метров на 100 ниже Вас никто ловить рыбу не будет :)
:D :D :D
Не бойся, когда ты один. Бойся, когда ты ноль

Аватара пользователя
Сергей
Сообщения: 384
Зарегистрирован: 16 мар 2006, 09:24
Откуда: Винница
Контактная информация:

#9 Сообщение Сергей » 19 окт 2006, 09:54

Эй, алхимики, рыбу не перетравите :D

Орёл
Сообщения: 36
Зарегистрирован: 05 май 2006, 11:23
Откуда: Козятин
Контактная информация:

#10 Сообщение Орёл » 19 окт 2006, 10:00

Тут вичитав про нейтральну базу прикормки
------------------------------------------------------
2,0 кг панировочных сухарей
1,0 кг кукурузной манки
1,0 кг бисквитной муки
0,5 кг кукурузной муки
0,5 кг геркулеса
-------------------------------------------
а де взяти кукурузну манку ??????
У нас на Україні така існує

Аватара пользователя
Сергей
Сообщения: 384
Зарегистрирован: 16 мар 2006, 09:24
Откуда: Винница
Контактная информация:

#11 Сообщение Сергей » 19 окт 2006, 10:04

Я не поплавочник, но насколько понимаю, кукурузная манка таже кукурузная мука только более крупного помола. Может нет, если что исправите, но впроцессе обсуждения участие принимаю. Я на поплавок ловлю любительски и не против использования прикормок, тема интересная.

Аватара пользователя
shurik
Сообщения: 1441
Зарегистрирован: 07 мар 2006, 01:51
Откуда: Винница
Контактная информация:

#12 Сообщение shurik » 19 окт 2006, 10:11

Да, это именно кукурузная крупа очень мелкого помола. У нас в Виннице на любом базарчике вместе с мукой, сахаром и.т. продается, в общем купить не составляет проблемы.

Ну или мука, но крупного помола, как сказал Сергей :)
Shurik

Аватара пользователя
Крошка Енот
Сообщения: 361
Зарегистрирован: 21 апр 2006, 12:36
Откуда: г.Киев

#13 Сообщение Крошка Енот » 19 окт 2006, 10:50

Сергей писал(а): Я на поплавок ловлю любительски
Ничего, Сергей, все мы начинали с малого;)
А поплавок, кстати, затягивает... :wink:
Не бойся, когда ты один. Бойся, когда ты ноль

Орёл
Сообщения: 36
Зарегистрирован: 05 май 2006, 11:23
Откуда: Козятин
Контактная информация:

#14 Сообщение Орёл » 19 окт 2006, 11:13

Ага затягує
мою плімянніцу затянуло
корче кіно і німці :)
в неї в грудні день народження так спитав що подарувати каже удочку
щого все начиналось
у мене під боком карєрчик (5 минут хотьби) от я буває на ньому душу відвожу коли нікуди не їду
вона прийшла відтянутись за моїм компом але загралась і наніч осталась. Рано встаю (початок четрертої) а вона сидить чай п'є. Питаю чого не спиш а вона типа на новому місці не можу спатиі питає чо мене так рано теж підірвало. Я їй типа іду на рибалку. Вона мені можна з тобою. Пішли короче. До 9 ранку 15 карасиків зловили до 200 грам. Радості повні штани пару штук сама виволокла. Правда я лазив на вербу пару раз після її підсічок.
потом вона вихідні проходу не давала нила щоб на рибалку взяв

Аватара пользователя
Сергей
Сообщения: 384
Зарегистрирован: 16 мар 2006, 09:24
Откуда: Винница
Контактная информация:

#15 Сообщение Сергей » 19 окт 2006, 11:21

Мы когда с Шуриком вместе на рыбалке и ловим на поплавок, то конечно прикольно понаблюдать за его ловлей и сравнить с моей. У него все четко налажено, снасти классные (не мои тяжелые), извращается :D с прикормками и насадками. С другой стороны, смотрю я, как любитель, на его лески и крючки - все тонкое миниатюрное, мне страшно становится. Вдруг карась грам на 500 - и что? Он плотвичку на 100 грам тянет, со стороны впечетление что карп... Прикольно. Даже соревнуемся с ним когда получается. По кол-ву штук я его не переплюну :D . На спортивный поплавок - меня не тянет (может пока). Я в свое время втянул Шурика в спинниг, возможно когда то он втянет меня в поплавок, а пока я за ним понаблюдаю :shock: .

Аватара пользователя
Крошка Енот
Сообщения: 361
Зарегистрирован: 21 апр 2006, 12:36
Откуда: г.Киев

#16 Сообщение Крошка Енот » 19 окт 2006, 11:31

Орёл писал(а):Ага затягує
мою плімянніцу затянуло
Девиз Всемирной ассоциации рыболовов - "Лучше сесть на крючок, чем на иглу!"
Приїжджай на Кубок, племінницю бери. Потримає в руках спортивну вуглепластикову вудку - точно потім від дядька не відчепиться:)
Не бойся, когда ты один. Бойся, когда ты ноль

Аватара пользователя
Сергей
Сообщения: 384
Зарегистрирован: 16 мар 2006, 09:24
Откуда: Винница
Контактная информация:

#17 Сообщение Сергей » 19 окт 2006, 11:42

Крошке Еноту - девиз СУПЕР, поддерживаю.
Орлу - може плимінниці сподобалось як Ви по деревах лазите, веселе їй було за цим спостерігати :D :D :D

Аватара пользователя
Крошка Енот
Сообщения: 361
Зарегистрирован: 21 апр 2006, 12:36
Откуда: г.Киев

#18 Сообщение Крошка Енот » 19 окт 2006, 11:48

Сергей писал(а): С другой стороны, смотрю я на его лески и крючки - все тонкое миниатюрное, мне страшно становится. Вдруг карась грам на 500 - и что?
Суть спортивного поплавка - чтобы выловить максимальную массу рыбы за отведенное время. Значит, нужна оптимальная оснастка и прикормка для данных условий. То есть, если бы регулярно ловился карась по 500 г - Шурик, как настоящий спортсмен, поставил бы оснастку помощнее:)
А вот если на тонюсенькую, да 500 г, - вот тут и начинается мастерство :wink:
А вообще...такой бонус, да на соревнованиях... Да это же просто ПРАЗДНИК КАКОЙ-ТО! :D
Сергей писал(а): а пока я за ним понаблюдаю

...Вот так все и втягиваются :wink:
Не бойся, когда ты один. Бойся, когда ты ноль

Аватара пользователя
Сергей
Сообщения: 384
Зарегистрирован: 16 мар 2006, 09:24
Откуда: Винница
Контактная информация:

#19 Сообщение Сергей » 19 окт 2006, 11:54

Понимаю я все - и про суть, и про мастерство...
И про то, что можно втянуться :D

Орёл
Сообщения: 36
Зарегистрирован: 05 май 2006, 11:23
Откуда: Козятин
Контактная информация:

#20 Сообщение Орёл » 19 окт 2006, 13:38

Питаннячко
Почав читати форум мачфішинга почав потроху вїзжати АЛЕ
можне на річці не так но на ставку наприклад умене короп асоціюється з свинею яка ЛЮБИТЬ поїсти. і стільки я не пробував удержати його макухою перемішаною з землею нічого не получалось. Друге діло береш літру гороху запарюєш на ніч а далі закармлюєш участок з рогаточки.
раз я вистриляв раді експеремента пятилітрову каструльку.
до обіда взяв 9 штук з 12 покльовок. крім мене не клювало ні в кого хоть сиділо чоловік 5. коли припекло сонце прилізли віддихаючі (на протів пляж) і я зібрався додому. Мені хватило
Короп не крупний від 1 до 2 кіл
--------------------------------------------------------------
Чтав також що лящ любить поїсти але чи вспіне він поїсти якщо на це все накинеться плотва.
Був у мене прикол один поїхали ми з одним знайомим він вляв пакет прикормки фішка універсал так як казав що десь з нею добре ловив але треба було учитувати що на цій водойми є плотва. я ж поїхав вообще без прикормки взяв тільки насадку і все. Коли знайомий (тіпа продвинутий поплавочник зробив шари і закормив собі і мені місце то шо тут нпочалось. Плотва ЗВІРІЛА а карась не міг навіть підійти напевне. В мене було дві вудки (телескоп стікляний) так попитався ловити двома а через пів години ловив однією бо поняв що я не шварцнегер і мене з таким темпом на довго не хватить. плотва брала чуть меньш ладошки. Потім плюнув відійшов на метрів 20 і зловив чотири гарні карасі а знайомий ні одного. Добив його дєдушка який підплив лодкою (стояв в ста метрах від нас під очеретом) і показав свій улов кіл 7 карася. Я поцікавився прикормкою. Він показав картопля перетерта з макухою. і сказав якщо сипнеш щось друге (типу комбікорма) то від плотви не відібєся.
ОТАКЕ

Аватара пользователя
Крошка Енот
Сообщения: 361
Зарегистрирован: 21 апр 2006, 12:36
Откуда: г.Киев

#21 Сообщение Крошка Енот » 19 окт 2006, 14:00

Орёл писал(а): наприклад умене короп асоціюється з свинею яка ЛЮБИТЬ поїсти. і стільки я не пробував удержати його макухою перемішаною з землею нічого не получалось. Друге діло береш літру гороху запарюєш на ніч а далі закармлюєш участок з рогаточки.
раз я вистриляв раді експеремента пятилітрову каструльку.
до обіда взяв 9 штук з 12 покльовок. крім мене не клювало ні в кого хоть сиділо чоловік 5.
Абсолютно верно. От 1 до 2 килограммов - это уже ОЧЕНЬ КРУПНАЯ рыба для спортивного поплавка. А для удерживания крупной рыбы в прикорм специально добавляются крупные частицы, для карпа - в особенности.
Взять карповые прикормки - мало того, что большой процент крупных частиц - так еще и прямо рекомендуется добавлять кукурузу, коноплю.
Но карп на поплавочных соревнованиях - это редкость.
Не бойся, когда ты один. Бойся, когда ты ноль

Орёл
Сообщения: 36
Зарегистрирован: 05 май 2006, 11:23
Откуда: Козятин
Контактная информация:

#22 Сообщение Орёл » 19 окт 2006, 14:05

В плімянніци зараз веселий час батьки розводяться да і вік в неї теж веселий 14 років саме зараз гормони начнуть лупити а мозгів нема так що ну його .... кудись з нею їхати хай за нею батьки дивляться. Як вспомню себе в такий вік і все те що я з дівками творив (три рокі піонертаборів)то хочеться побути десь ТРОШКИ В СТОРОНІ пока мозги їй нармальні в голову вскочать. Якшоюб був пацан яб пояснив а так женскому полу я якось не вмію пояснювати дані нюанси.

Аватара пользователя
Крошка Енот
Сообщения: 361
Зарегистрирован: 21 апр 2006, 12:36
Откуда: г.Киев

#23 Сообщение Крошка Енот » 19 окт 2006, 14:16

Орёл писал(а):В плімянніци зараз веселий час
Як на мене, то краще б уже з рибалками спілкувалася в цей веселий час, ніж з наркетами. Будь-які змагання - це і популярізація риболовного спорту, і активного відпочинку, і, пробачте за штамп - дбайливого ставлення до природи. На минулому поплавцевому чемпіонаті, наприклад берег після змагань був абсолютно чистий -хлопці все за собою прибрали.
А Кубок має відбутися (якщо знов не перенесуть) у наступну суботу під Вінницею, на П. Бузі, біля Лавровки. Від Козятина - година електричкою. Але про це краще знає Шурік... :wink:
Последний раз редактировалось Крошка Енот 19 окт 2006, 14:31, всего редактировалось 1 раз.
Не бойся, когда ты один. Бойся, когда ты ноль

Аватара пользователя
Крошка Енот
Сообщения: 361
Зарегистрирован: 21 апр 2006, 12:36
Откуда: г.Киев

#24 Сообщение Крошка Енот » 19 окт 2006, 14:24

Орёл писал(а): Потім плюнув відійшов на метрів 20 і зловив чотири гарні карасі а знайомий ні одного. Добив його дєдушка який показав свій улов кіл 7 карася. Я поцікавився прикормкою. Він показав картопля перетерта з макухою
Похожий случай описан на матчфишинг.ру, кажется, в статье (такая большая) то ли "самодельная прикормка", то ли "Эксперименты с прикормкой" Все верно - фруктовые запахи привлекают больше плотву, "жмыховые" - карася и карпа. Из-за обилия мелкой плотвы карась просто не смог подойти, да не очень, видно, ему и хотелось;)
А картофель - чтобы прикормка не "пылила". Это тоже лихо мелочь привлекает...
Лещ бы и карп кстати, плотву запросто распугали бы. У меня на Десне часто бывает - после закорма клюет мелочь, потом пауза - потом лещ (неспортивный :) )
Не бойся, когда ты один. Бойся, когда ты ноль

Орёл
Сообщения: 36
Зарегистрирован: 05 май 2006, 11:23
Откуда: Козятин
Контактная информация:

#25 Сообщение Орёл » 19 окт 2006, 15:39

В слідуючу суботу зможу приїхати тільки без снастів так подивитись (шо мені там робити з 2ма стікляними китайськими телескопами) повчусь уму разуму. З людьми поспілкуюсь :)
До Вінниці доберусь без проблем 6 років в Політєх якось добирався а от в Лавровку чим ???
-----------------------------------------------------------------------
Здаю озеро де описаний случай з карасем це с. Комсомольське Козятинського району. По білій: тьма плотви мілкої, мілка краснопірка, крупний карась порою до 2х кілограм, лин невеликий, короп від кіла і до безкінечності. Вимотувало було до 100 метрів жилки 0.4 і остановити не могли. З хижака щука,окунь. Карась капризний але на вид цікавий (широкий можна сказати овальний). Є одна цікава річ, восени карась і короп попадаються на вертикальну блешню. Коропа я не ловив так як не часто там буваю, а от пару карасів я там так зловив.

Ответить