Підуст

Модератор: shurik

Ответить
Сообщение
Автор
Аватара пользователя
Yurez
Сообщения: 1419
Зарегистрирован: 22 июн 2007, 13:27
Откуда: г. Винница

Підуст

#1 Сообщение Yurez » 05 июн 2008, 10:55

Хлопці, ну дістала мене ця риба :evil: :!: Скільки не виїду на Дністер на кленя, а підуст за 5 метрів від мене таке виробляє :shock: , що штани стають мокрі... І не маленька рибка, а пристойні екземпляри догори пузом виходять (щось швидко збирають з поверхні або-що...).
Прошу поради: підкажіть як її ловити на фідер або поплавок (мах,матч), якщо попід берегом велике каміння, а вона стоїть "у ньому" або за ним. Течія пристойна. Відпишіться, будь-ласка або дайте посилання...
Кращий човен - зі шкури браконьєра, татуюваннями всередину.

Аватара пользователя
Tiras
Сообщения: 487
Зарегистрирован: 11 май 2007, 12:01
Откуда: г.Винница

#2 Сообщение Tiras » 04 авг 2008, 10:56

На джиг, копито 3. :shock:
(050) 387 32 07

Аватара пользователя
Mihasi83
Сообщения: 6
Зарегистрирован: 27 окт 2009, 16:32
Откуда: Киев
Контактная информация:

Re: Підуст

#3 Сообщение Mihasi83 » 28 окт 2009, 08:56

Yurez писал(а):Хлопці, ну дістала мене ця риба :evil: :!: Скільки не виїду на Дністер на кленя, а підуст за 5 метрів від мене таке виробляє :shock: , що штани стають мокрі... І не маленька рибка, а пристойні екземпляри догори пузом виходять (щось швидко збирають з поверхні або-що...).
Прошу поради: підкажіть як її ловити на фідер або поплавок (мах,матч), якщо попід берегом велике каміння, а вона стоїть "у ньому" або за ним. Течія пристойна. Відпишіться, будь-ласка або дайте посилання...
))))Ось що я тобі пораджу,подивись фильм http://fileshare.in.ua/2875132
Я цю рибу дуже часто ловлю на Дністрі(м.Сороки).В нас він не погано бере на опариш.Краще всього там він бере на "гомновозіка" але це мабуть тільки в нас,тому що в Сороках каналізацію спукають в Дністер(((((
Последний раз редактировалось Mihasi83 28 окт 2009, 10:25, всего редактировалось 1 раз.

Алексей Пономарёв
Сообщения: 108
Зарегистрирован: 17 окт 2009, 20:24
Откуда: г.Винница

Re: Підуст

#4 Сообщение Алексей Пономарёв » 28 окт 2009, 09:27

Mihasi83 писал(а): ))))Ось що я тобі пораджу,подивись фильм Rybalka.+Rybalka+na+reke+s+poplavkom+Cralusso.avi
А де цей фільм узять?

Аватара пользователя
Yurez
Сообщения: 1419
Зарегистрирован: 22 июн 2007, 13:27
Откуда: г. Винница

#5 Сообщение Yurez » 28 окт 2009, 11:33

Артеме, дякую!
Інформація, від тебе - обнадійлива (все ж таки ловиться).
Фільм нажаль не можу відкрити з вказаного тобою ресурсу... :cry:
Часом не знаєш де є ще?..
І, як матимеш час, може поділишся своїм способом його ловлі?.. :wink:
Думаю, декілька чоловік, із цього форуму, скажуть тобі ВЕЛИКЕ СПАСИБІ :wink:
Кращий човен - зі шкури браконьєра, татуюваннями всередину.

Аватара пользователя
Jeka
Сообщения: 310
Зарегистрирован: 27 ноя 2006, 17:07
Откуда: Черновцы

#6 Сообщение Jeka » 29 окт 2009, 15:57

Юра, риба собою не представляє ніякої кулінарної цінності. Брюхо забите нафтою :lol: (все чорне). У нас в межах міста на р. Прут її ловлять двома способами
1) В проводку болонкою чи довгою махалкою з кормаком. Кормак вбивають на металевий шест, зайшовши по груди у воду, зверху кріплять проволку, щоб по ній йшла жилка. Найкраща насадка паралон (тролейбус :lol: ) або пінопласт. В кормак забивається 2-3 буханця хліба розрізаного навпіл. Таким чином за 2-3 год ловлять по 10-15 кг. Риба стайна.
2) Донкою за допомогою отакої кормушки. Оскільки течія сильна - вага десь 100+ грамм. В неї також тупо хліб, на гачки (кріпляться на коромисло) паралон (надійна насадка схожа на шматочки вимиваємого течією хліба) або пінопласт. ловиться, звичайно, і на опариша проте враховуючи кількість уклєйкі...
Як на мене, смачна тільки протушена години 4-5 з луком, морквою,... Іншими словами консерва :wink:
Изображение

Звичайно попадається і на джиг, і на маньячки :wink:

Аватара пользователя
Yurez
Сообщения: 1419
Зарегистрирован: 22 июн 2007, 13:27
Откуда: г. Винница

#7 Сообщение Yurez » 29 окт 2009, 16:24

Женя, дякую!
Думаю твої рекомендації з приводу ловлі мені дуже підходять...
Дуже вже хочу попробувати підуста "поганяти" :wink:.
а от із приводу :arrow:
Jeka писал(а):Юра, риба собою не представляє ніякої кулінарної цінності. Брюхо забите нафтою :lol: (все чорне). ... Як на мене, смачна тільки протушена години 4-5 з луком, морквою,... Іншими словами консерва :wink: ...
Згоден не повністю... Я рибу не їм взагалі, тому оцінити її кулінарну цінність не можу. А от сімейним моїм - подобається.
Jeka писал(а): ... Звичайно попадається і на джиг, і на маньячки :wink:
.
І на воблер я в цьому році завалив десь на 2+ кг... :wink:
Кращий човен - зі шкури браконьєра, татуюваннями всередину.

Аватара пользователя
Jeka
Сообщения: 310
Зарегистрирован: 27 ноя 2006, 17:07
Откуда: Черновцы

#8 Сообщение Jeka » 29 окт 2009, 19:23

Ну не знаю - кісток багато :roll: Моїм тільки окуня та судака подавай. Іноді ще заказ на ляща може проскочити :lol:

Аватара пользователя
Mihasi83
Сообщения: 6
Зарегистрирован: 27 окт 2009, 16:32
Откуда: Киев
Контактная информация:

#9 Сообщение Mihasi83 » 06 ноя 2009, 14:42

Був я на минулих вихідних на р.Дністер.На вудку піймав 5 штук,вага кожного біля 1 кг(ловля була не ціленапрвлена,просто жерех перестав брати).В нас він дуже просто ловиться,на вудку на опариша,тільки опариша треба по декілька штук чіпляти-йому подобаеться пучком и бажано великий опариш.Проводка робиться по дну(він стоить у дна і кормиться теж там).Як вже писали він не рідко бере на маленькі вертушки и на джиг попадаеться.Ну в мому випадку ця ріба и на червака и на мамалигу попадаеться.В нас це пояснюють тим,що коли ловиш якусь иншу рибу и пидійшов наприклад підуст.Він поченає відганяти іншу мілку рибу и атакує все,що біля ньго пропливає,в тому числі и гачок з мамалигоу и вертушку и той же джиг.Хоч ця риба і не вирізняється кулинарними властивостями,а котлети з неї смачні(риба то попадаеться як правилоне меньше 0,5 кг).

Аватара пользователя
Crank
Сообщения: 857
Зарегистрирован: 26 ноя 2008, 23:43
Откуда: Винница
Контактная информация:

#10 Сообщение Crank » 06 ноя 2009, 15:50

Mihasi83 писал(а):Хоч ця риба і не вирізняється кулинарними властивостями,а котлети з неї смачні(риба то попадаеться як правилоне меньше 0,5 кг).
Смак у кожного свій :P Особисто я не знаю смачнішої прісноводної риби в соленому вигляді (під оселедця :roll: )
In my humble opinion
Изображение

Аватара пользователя
Tiras
Сообщения: 487
Зарегистрирован: 11 май 2007, 12:01
Откуда: г.Винница

#11 Сообщение Tiras » 10 ноя 2009, 20:34

Ну не можу змовчати, щоб не захистити кулінарні якості такої риби.
Поперше підуства найсмачніша на р.Дністер у серпні-вересні, багато риб за смаковими якостями навіть поруч не став. Підтримую кренка, що дуже смачна підуства, як оселедець, і можливо найкраща сушена риба, я особисто, вважаю, що за жирністтю навіть краща за тарань.
(050) 387 32 07

Ответить