ЕЛЕКТРОННІ ПЕТИЦІЇ

Все, что не входит в созданные разделы. Здесь могут постить незарегистрированные пользователи (в качестве эксперимента)

Модератор: shurik

Ответить
Сообщение
Автор
Viktor
Сообщения: 23
Зарегистрирован: 14 сен 2006, 16:46
Откуда: г.Винница

ЕЛЕКТРОННІ ПЕТИЦІЇ

#1 Сообщение Viktor » 01 апр 2016, 08:31

Про виключення несамохідних суден (гребних та надувних човнів) з переліку таких, що підлягають реєстрації та обліку.
Прізвище, ім’я, по батькові автора (ініціатора): Кішка Василь Васильович
Статус: триває збір підписів
Петиція №22/022563-еп. Подана 28.03.2016
Дата початку збору підписів: 28.03.2016
ТЕКСТ ЕЛЕКТРОННОЇ ПЕТИЦІЇ:
Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 26 вересня 1997 р. N 1069 «Про затвердження Порядку ведення Державного суднового реєстру України і Суднової книги України»,

а саме: У Порядку ведення Державного суднового реєстру України і Суднової книги України, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 26 вересня 1997 р. N 1069 абзац четвертий другого пункту викласти в такій редакції: «несамохідні судна (гребні човни вантажопідйомністю 100 і більше кілограмів, байдарки - 150 і більше кілограмів та надувні судна - 225 і більше кілограмів), що належать громадянам. "

Обгрунтування необхідності внесення змін: Підставою цій зміні є те, що дана Постанова прийнята відповідно до 26 Кодексу торговельного мореплавства та встановлює порядок і вимоги до реєстрації та обліку торговельних суден в Україні (п.1. Загальних положень), але іі норми прямо стосуються і всіх пересічних громадян, які мають у власності несамохідні судна - гребні човни вантажопідйомністю 100 і більше кілограмів, байдарки - 150 і більше кілограмів та надувні судна - 225 і більше кілограмів і використовують їх для спортивних тренувань, аматорської та спортивної риболовлі !!!, що жодним чином не є тотожнім торгівельному мореплавству але попре все вимагає від громадян реєстрації цих несамохідних суден та потребує додаткових чималих витрат та отримання посвідчення на право управління маломірним судном! при тому, що сертифікаційні умови плавання для таких несамохідних суден встановлені у їх свідоцтвах про придатність до плавання і не дозволяють відходити на них від берегу на відстань більше 200-300 метрів.
До того ж слід зазначити, що внесення таких змін до даної Постанови КМУ N 1069 значно зменшить адміністративний тиск на пересічних громадян, який є однією із умов для хабарництва та зловживань з боку державних контролюючих служб у цій галузі.

Прошу проголосовать всех кто согласен.
https://petition.president.gov.ua/petition/22563

Ответить