Масштаби заборони

Нормативы, приказы, разрешительные документы, официальная информация

Модераторы: AlEgorov, shurik

Ответить
Сообщение
Автор
Владон
Сообщения: 3
Зарегистрирован: 24 апр 2014, 15:16

Масштаби заборони

#1 Сообщение Владон » 24 апр 2014, 15:27

Чи дозволяється ловити щуку чи окуня на ставку в селі під час нересту! карася (в даний час). Чи може сільрада заборонити це ? Куди звернутись за допомогою при неправомірних діях "місцевих панів" стосовно використання водних ресурсів ?

Аватара пользователя
Илюха
Сообщения: 835
Зарегистрирован: 23 май 2013, 20:18
Откуда: Винница

Re: Масштаби заборони

#2 Сообщение Илюха » 26 апр 2014, 19:33

Я не можу сказати точно про заборону, тому що не знаю чи знаходиться ставок в оренді, чи є там окрема спілка.
Взагалі є постанова на заборону лову на ставках до 10 червня будь - якої риби.
І на рахунок чи може це заборонити сільрада я не зможу дати відповіді не знаючи , що це за водойма і у власновсті кого знаходиться.

Якщо можно розпишіть детальніше - спробую допомогти чи проконсультувати

Аватара пользователя
Денис Гутарев
Сообщения: 400
Зарегистрирован: 22 дек 2009, 15:42
Откуда: г.Винница
Контактная информация:

Re: Масштаби заборони

#3 Сообщение Денис Гутарев » 26 апр 2014, 23:58

Владон писал(а):Чи дозволяється ловити щуку чи окуня на ставку в селі під час нересту! карася (в даний час). Чи може сільрада заборонити це ? Куди звернутись за допомогою при неправомірних діях "місцевих панів" стосовно використання водних ресурсів ?
Сільрада забов*язана заборонити.НЕРЕСТОВА ЗАБОРОНА...
...Да я и сам всё знаю,но есть один момент...

Владон
Сообщения: 3
Зарегистрирован: 24 апр 2014, 15:16

Re: Масштаби заборони

#4 Сообщение Владон » 06 май 2014, 20:10

Ставок орендований бути не може, так як знаходиться на території (в центрі) села і земельні ділянки мешканців знаходяться за 5 метрів від прибережної зони. Він як би знаходиться на балансі громадської організації, в якій 30 чоловік - вони і впровадили ПОВНУ заборону вилову риби, навіть на 1 гачок, на час нересту, а раніше такого не було - ловили окуня , щуку в цей період БЕЗ ПЕРЕШКОД. І при цьому ж є і інші мешканці села які не згідні з ПОВНОЮ забороною, їх більшість, які хочуть вийти зпіймати ту плітку чи окуньця, але зась !!!

Владон
Сообщения: 3
Зарегистрирован: 24 апр 2014, 15:16

Re: Масштаби заборони

#5 Сообщение Владон » 06 май 2014, 20:26

"Закон України Про Аквакультуру" набувший чинності 1 липня 2013р наголошує !!!!

– Любительська рибна ловля дозволена вудочками та спінінгами, і може проводитися на будь-яких!!! водоймах України, незалежно від їх цільового призначення чи підпорядкування будь-яким господарчим суб’єктам будь-якої пори року!!!;

– людина має право безкоштовно ловити рибу вудочкою не більше, ніж на 5 крючків;

– обмеження (не повна заборона) вводиться лише у період нересту, винятково з вимогами закону, а в окремих випадках терміни обмежень можуть подовжуватися місцевими органами влади, коли в деяких регіонах виникають погодні або інші природні явища, що унеможливлюють нормальне протікання умов нересту;

Ответить