Обсужения соревнований по мормышке в Белой Церкви

Проблемы, пожелания, полемика, дискуссии

Модератор: Vodan

Сообщение
Автор
Аватара пользователя
Yurez
Сообщения: 1419
Зарегистрирован: 22 июн 2007, 13:27
Откуда: г. Винница

Re: Мормишка. Відкритий турнір. Біла Церква 6.02.2011р.

#26 Сообщение Yurez » 09 дек 2010, 16:50

Не тому, що Тірас мій друг, а тому, що він правий - я його підтримаю!
Де ви бачили в положенні вказівку, що змагання проводиться "під егідою" ФРСУ???
Igor писал(а):"ПОГОДЖУЮ"
Начальник відділу Білоцерківської міської ради з питань фізичної культури та спорту
______________Матвієць В.М.
"_____"_____________2011 р.

"ЗАТВЕРДЖУЮ"
Директор Білоцерківського міського центру фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх"
_______________ Павлюк К.М.
"_____" _______________2011р.

"ЗАТВЕРДЖУЮ"
Голова БМГО "Рибальський клуб Юр'ївська Рось"
_____________ Богданець І.В.
"_____" ____________2011р.
...
Хіба не зрозуміло? Хлопці не мають відношення до ФРСУ...
super писал(а):Если данное мероприятие называется "соревнование", то проводиться оно должно согласно существующим правилам рыболовного спорта.
... Если же мероприятие проводится по своим правилам, то оно должно называться "фестивалем!" :wink:
Я в шоці від Твого твердження :!: Чому ні :?: Просто Ти не обовязково маєш приймати в ньому участь, як спортсмен.
Прошу, не потрібно відразу сперечатись, погодься адже такий варіант має право на життя. Дуже багато є класних рибалок-любителів. Не всі вони мають бути спортсменами... Я так думаю :) .

Бонд, Юрій К., ну постьобали трішки... добре, що хоч не наїхали по дорослому...

ratline, lehrer, ви вправі писати все, що завгодно. Перепрошую щиро: ви демонструєте недолугість (це не образливе, а літературне слово, прошу не сердитись), вкупі із елементарною неповагою до гостя, який без задньої думки, простодушно запросив в гості на змагання :!: Або не вмієте читати і сприймати думку в тексті (дивіться цитату від Ігоря)...
Невже, почуваєтесь такими "петльованими" спортсменами? Якщо змагання не враховують всіх вимог ФРСУ, то хіба вони повинні називатись "незмагання". В правильній гілці, чоловік коректно розмістив запрошення, і що вийшло?.. Стали срати на голову "як корова після гички"? Хоча, можливо, ви це по іншому називаєте :evil:.
Я сподіваюсь причина вашої поведінки саме в тому, що нічим занятись у міжсезоння, а не в тому що ви занадто високої думки про свої спортивні досягнення. Так і хочеться додати..., що-небудь, по-справжньому, образливе!
Тепер до питання яке підняв Тірас. Гляньте:
Igor писал(а): ...1. Мета і задачі.
1.1. Популяризація зимового риболовного спорту, а саме - змагання з вилову риби мормишкою з льоду. ...
Чи це погана мета?
Ви подивіться скільки команд зареєструвалось в одному місті, яке вдвічі-втричі менше від Вінниці? Нічого не хочете запитати у себе?

Так, пункти положення часом смішні, але за цими дрібницями ми не бачимо того доброго і потрібного що задумано організаторами.

Шурік, Юрій, при потребі можете видалити мій пост. Можна, в принципі вичисти і створену тему від недолугого базару...
Кращий човен - зі шкури браконьєра, татуюваннями всередину.

Bond
Сообщения: 717
Зарегистрирован: 12 ноя 2006, 21:34
Откуда: Винница

#27 Сообщение Bond » 09 дек 2010, 17:05

Обижать, конечно же, никого не надо: каждый форматирует свои соревнования относительно степени развития спорта в данном регионе.

Когда-то(давно дело было) мы проводили в Виннице соревнования( не по фидеру и не по карпу) по донной ловле всякой хрени. Результаты подводили так: у кого кучка этой самой хрени больше- тот и чемпион(безмен не реагировал на "огромные" уловы) ).

Но я не об этом. До соревнований еще два месяца, а какой ажиотаж! Вот это, я понимаю, рейтинг мероприятия, вот это реклама! Учимся!

Советую "зимникам" записываться, пока место есть: потом не примут( шоб лед не луснул). Да и призовые...
Везет только сильным.
С уважением: Евгений Бондарь.

Аватара пользователя
shurik
Сообщения: 1441
Зарегистрирован: 07 мар 2006, 01:51
Откуда: Винница
Контактная информация:

#28 Сообщение shurik » 09 дек 2010, 17:32

Не тому, що Тірас мій друг, а тому, що він правий - я його підтримаю!
Я тоже поддерживаю. Пока думал как помягче и покрасивее написать но Yurez все сказал.

Igor слегка с юмором относится ко всему этому, что радует, а некоторые не поняли и приняли всерьез.

Если до февраля решусь попробовать выступить на зимних соревнованиях то обязательно приеду!
Shurik

ratline
Сообщения: 59
Зарегистрирован: 04 окт 2009, 22:00

#29 Сообщение ratline » 09 дек 2010, 20:04

мужики, так у вас тут проблемы. Тут шла веселая, юморная дискуссия ,смотрите на смайлы ,а вы онаболевшем. Ну прорвало понесло ,я так понимаю мужики не без юмора с иронией зажгли вы ж сразу свои штаны на изнанку всем выставили Воспитатели блин :(

Аватара пользователя
Yurez
Сообщения: 1419
Зарегистрирован: 22 июн 2007, 13:27
Откуда: г. Винница

#30 Сообщение Yurez » 09 дек 2010, 20:30

Так і є - я "угарав" спочатку від Вашого глибокозмістовного поста, а потім із наступного
lehrer писал(а): ... Спортсмен из БЦ разместил недоработанное сообщение, или "приглашение", если его можно назвать таковым, на НАШЕМ форуме. Ему задали вопросы (по существу или не совсем в данном случае значения не имеет), а вот ответы на эти вопросы у всех отбили охоту дальнейшего участия в дискуссии. Не лезут со своим уставом в чужой монастырь, и приглашают людей по другому.
Це уже відверта неповага :evil:

Склалось враження, що в гілку із запрошенням на змагання прийшли поржати, як у "Треп"... Ви ж навіть не спромоглись прочитати положення, повихватували цитати, наволокли безглуздих посилань. Це все від доброго гумору? Добрий гумор тут проявив тільки Ігор, та кілька "старожилів", які постійно займаються організацією спортивних змагань. Всі інші втішались зі своєї дотепності.
Кращий човен - зі шкури браконьєра, татуюваннями всередину.

Аватара пользователя
lehrer
Сообщения: 163
Зарегистрирован: 04 сен 2007, 07:08
Откуда: Винница
Контактная информация:

#31 Сообщение lehrer » 09 дек 2010, 22:01

Yurez,

ну да, каждый понял ситуацию по своему и каждый в любом случае останется при своём мнении. Моё мнение: человек пришел, обосрал пол форума - чем внес огромный вклад в популяризацию рыболовного спорта.

Да, не спорю, в хитросплетение положений особо не вчитывался, но скажу ещё раз: "Юмор Автора не осилил", а неуважением в первую очередь считаю такого рода полемику автора темы. А в целом -да, Юра правильно подметил - сказывается "рыболовное голодание" :roll:


Насчёт почистить тему - поддерживаю.
Работа - это короткий перерыв между поездками на рыбалку

Аватара пользователя
Борода
Сообщения: 220
Зарегистрирован: 09 авг 2007, 17:12
Откуда: Мог-Под

#32 Сообщение Борода » 09 дек 2010, 23:56

lehrer писал(а):Спортсмен из БЦ разместил недоработанное сообщение, или "приглашение", если его можно назвать таковым, на НАШЕМ форуме. Ему задали вопросы (по существу или не совсем в данном случае значения не имеет), а вот ответы на эти вопросы у всех отбили охоту дальнейшего участия в дискуссии. Не лезут со своим уставом в чужой монастырь, и приглашают людей по другому.
Насчёт почистить тему - поддерживаю.
Обратил внимае ,что такое приглашение размещено на многих форумах и ни кому оно не мешает.
Почему здесь его надо удалять?
Мне показалось ,или действительно Вы такие правильные , что на рыбалке варите уху из консерв ?

Да и вообще мне казалось здесь открытый форум , а не Ваш "монастырь" :011:
Победа делается своими руками!

Аватара пользователя
super
Сообщения: 483
Зарегистрирован: 27 янв 2007, 19:27
Откуда: Черновцы
Контактная информация:

#33 Сообщение super » 10 дек 2010, 00:53

Прошу, не потрібно відразу сперечатись, погодься адже такий варіант має право на життя.
Yurez,как же мне не отвечать, если ты по сути задаешь вопрос? :lol:
Честно говоря не понимаю, что тебя так шокирует в моем утверждении???
Просто Ти не обовязково маєш приймати в ньому участь, як спортсмен
Согласен, но участвуя ты должен выполнять правила соревнований!
Сам же автор темы в курсе, и пишет,
Украина вступила в международное сообщество и организация и проведение всех без исключения спортивных рыболовных соревнований должны соответствовать внутренним государственным нормативным документам регламентирующим: рыбалку, водному кодексу и закону про защиту животного мира и т.д.
Таким документом являются Правила проведения соревнований, которые есть официально зарегистрированы в Спорт комитете Украины. Что не понятно?
Интересно, если бы организовать Первенство Киева по автогонкам "формула1" на Тавриях, как бы народ оценил рвение в популяризации автоспорта в Украине? :lol:
Моё мнение: человек пришел, обосрал пол форума - чем внес огромный вклад в популяризацию рыболовного спорта."Юмор Автора не осилил", а неуважением в первую очередь считаю такого рода полемику автора темы
Поддерживаю эту точку зрения! Некоторые моменты были акцентированы по существу,согласитесь, при этом никто не настаивал на замене правил, или отмене соревнований или еще чего то.

Аватара пользователя
lehrer
Сообщения: 163
Зарегистрирован: 04 сен 2007, 07:08
Откуда: Винница
Контактная информация:

#34 Сообщение lehrer » 10 дек 2010, 08:10

Да и вообще мне казалось здесь открытый форум , а не Ваш "монастырь
Борода, естественно, форум открытый, и не монастырь. Я не это имел в виду. Здесь же общаются люди из разных городов (посмотрите ветку), но не все при этом пытаются навязать другим свою точку зрения.

"Почистить тему" - это удалить наш с Вами "срач", (или перенести в соответствующую ветку) оставив просто объявление, а всё что не относится к обсуждению мероприятия в БЦ, удалить.
Работа - это короткий перерыв между поездками на рыбалку

Аватара пользователя
Yurez
Сообщения: 1419
Зарегистрирован: 22 июн 2007, 13:27
Откуда: г. Винница

#35 Сообщение Yurez » 10 дек 2010, 09:24

lehrer писал(а): ... "Почистить тему" - это удалить наш с Вами "срач", (или перенести в соответствующую ветку) оставив просто объявление, а всё что не относится к обсуждению мероприятия в БЦ, удалить.
Гарна пропозиція - "срач" перенести в "треп", а тут залишити лише те, що стосується вивішеного оголошення... :wink:
Шурік, що скажеш?
Кращий човен - зі шкури браконьєра, татуюваннями всередину.

Аватара пользователя
shurik
Сообщения: 1441
Зарегистрирован: 07 мар 2006, 01:51
Откуда: Винница
Контактная информация:

#36 Сообщение shurik » 10 дек 2010, 10:00

Если просто разделить тему то не совсем нормально будет. Непонятно где ее резать. Может просто удалить посты, которые явно в сторону уводят?

К сожалению невозможно комбинировать посты из разных тем.

Так что либо разрезать и вторую часть поместить в "треп" либо подчистить.

Что скажешь?
Shurik

Аватара пользователя
Igor
Сообщения: 286
Зарегистрирован: 03 дек 2010, 16:46
Откуда: г.Белая Церковь, Киевская область

Відповідь topick.

#37 Сообщение Igor » 10 дек 2010, 17:19

topick писал(а):
Igor писал(а):де чітко зазначено живі приманки (це живі водні ресурси) і природні насадки (хробак, опариш, мотиль, чорт, пір'їнка, гусінь, колорадський жук та інше).[/b] .
А ви мотиля звідки берете, чи може ви забули яке його природне середовище життя.
Шановний topick.

Прочитайте будь ласка "Правила ФРСУ" розділ: Правила проведення змагань з ловлі риби з льоду на мормишку, пункт 5.5.11, а потім зверніться в ГРУ чи керівництво ФРСУ за роз'ясненням до якої категорії відносяться усі комахи на Україні.
З повагою Голова БМГО "Рибальський клуб Юр`ївська Рось" - Богданець І.В.
www.yurivska-ros.kiev.ua

Аватара пользователя
Igor
Сообщения: 286
Зарегистрирован: 03 дек 2010, 16:46
Откуда: г.Белая Церковь, Киевская область

Re: Ответ "super".

#38 Сообщение Igor » 10 дек 2010, 17:23

Мене темного цікавить інше питання, переможець Ваших ЗМАГАНЬ, чи зможе отримати кваліфікаційні розряди в риболовному спорті, якщо ТАК, то згідно яких нормативних документів?
Річ у тім, що ми тут декілька років тупцюємося на місці (суцільні фестивалі), пора рости, якщо у Вас дійсно щось вийде з задоволенням приєднаємося до Вас - білоцерківських спортсменів.[/quote]

Шановний Юрий К.

Скажу Вам відверто, нахріна Вам потрібні ті розряди, в більшості країн світу і льоду нема, але якщо принципово то коли в світі рибальський спорт перейде у категорію Олімпійський чи хоч на міжнародний державний рівень - я Вам обіцяю Біла Церква буде одна із тих хто буде впроваджувати розряди, категорії, звання на державному рівні. А зараз - ну які з рибалок спортсмени на Олімпійському рівні. Це потрібна рибальська інституція, школи, викладачі на це гроші - яких нема і на звичайну школу. В додаток ценз на зріст, розклад тренувань, вимоги та відбір, харчування і т.д. А сьогодні це так собі улюблене заняття, всесвітній фестиваль, усі палять (майже), п'ють (майже), нема форми одягу (ні у кого), нема державного контролю і підтримки, що хочемо то і робимо.
Буду дуже радий, якщо Ви мене зрозуміли і приїжджайте до нас, Вам не очікувано сподобається.
З повагою Голова БМГО "Рибальський клуб Юр`ївська Рось" - Богданець І.В.
www.yurivska-ros.kiev.ua

Аватара пользователя
Igor
Сообщения: 286
Зарегистрирован: 03 дек 2010, 16:46
Откуда: г.Белая Церковь, Киевская область

Ответ jigmen.

#39 Сообщение Igor » 10 дек 2010, 17:26

jigmen писал(а):
природні насадки (хробак, опариш, мотиль, чорт, пір'їнка, гусінь, колорадський жук та інше).
Народ!!!Мож кто имеет фото таинственных (секретных???)природных насадок???Ну очень хочется увидеть!... :D
Это кто ж придумал такое,или я что-то пропустил???
Уважаемый jigmen.
Положение по закону и по правилам разрабатывает организация, которая проводит мероприятие. В нашей местности есть насекомое, которое имеет местное название между зимних рыбаков - "Чорт", я его написал специально чтобы было тут на месте всем все понятно - надеюсь что теперь поняли и Вы. "Пір'їнка" - распространенная естественная насадка от какой либо птицы, очень любимая рыбаками. Вам угрозы не несет и к живым водным ресурсам, а также к искусственным приманкам не относится. Рисовать "Чорта" и "Пір'їнку" не буду (принципиально), чтобы дать шанс Белоцерковским рыбакам (шучу).
Приезжайте к нам, все секреты в нашем ларчике окажутся просты.
З повагою Голова БМГО "Рибальський клуб Юр`ївська Рось" - Богданець І.В.
www.yurivska-ros.kiev.ua

Аватара пользователя
Igor
Сообщения: 286
Зарегистрирован: 03 дек 2010, 16:46
Откуда: г.Белая Церковь, Киевская область

Ответ Одинокому Вовку.

#40 Сообщение Igor » 10 дек 2010, 17:52

Одинокий вовк писал(а): Певне, шо на БЦ шинному заводі скінчилося вугля! Вимушені топити конопелькою!!!!..
Бо дядько шмале не по дєццкі...
Шановний Одинокий Вовк.

Мені дуже сподобалася Ваша перша частина з координатами про "Питання - відповідь" після змагання на "Тролінг". Я бачу, що і Ви мою книжку прочитали "Рибальство на селі", "Човни на селі" і т.д.
Хочу сказати Вам відверто прямо у лоб (на дурне питання - дурна відповідь, так каже прислів'я), якщо про щось ведете розмову - бажано знати тему, бо Ваша думка "Одинокого вовка" чи "Одноокого Сірка" не повинна збивати з толку справжніх рибалок чи будь кого під приводом - це моя особиста думка, один писав - пішите в лічку, а раптом у Вас щось з головою раз Ви про коноплю (видно знайома) - звістки у нашому селі Біла Церква такі хащі коноплі для підтримки вогню на Шинному комбінаті. Я маю надію, що Ви не зовсім дикун і іноді перечитуєте те що написали. Аби не слово - Біла Церква, я би і не подумав, що це мені від Вас закид. Так ось про вашу коноплю - рік назад на змаганні на тролінг три команди (звістки не скажу) приїхали і трохи випили, але головне було у вечері, до мене прибігають хлопці і кажуть - що оці три команди зібралися у купу і пихнули любимого Вам зілля. Просять мене - вижени їх нахрін, бо на березі смрад стоїть, у цих хлопців глюки і там вони щось мичать, скулять - ті хто поруч з ними розібрати ні одного слова не можуть чи їх спасати чи їм ввалити. От того я рибалкам раджу на усякий випадок читати книжку Ігорьошки Богданця - "Рибальство на селі" з усіма її розділами. От того у нас спорт для Всіх виходить на Україні і дуже далекий від професійного спортивного заходу і можу відверто сказати і "Юрію К", "Торіку" і зрозуміло, що "Одноногому Бровку" та іншим достойним рибалкам, що: Федерації, Асоціації, Стагнації, Клуби і об'єднання це все дерібас і понти для приїжджих. Людина в сучасному спорті, якщо заробить всього лиш кандидата - це велика праця в усіх напрямках, а у нас вчорашній алкоголік приходить на наше рибальське змагання і ловить випадково велику рибу і одразу стає "Чемпіоном України", а при чому тут спорт та ні причому.
Прошу "Одинокого Вовка" не обижатися і вибачаюсь за жорсткість, але нарвався на засаду. Про коноплю, горілку і паління - не до мене. За рибалку, політику і дівчат та секретні дані про рибальський спорт - я увесь Ваш.
З повагою Голова БМГО "Рибальський клуб Юр`ївська Рось" - Богданець І.В.
www.yurivska-ros.kiev.ua

Аватара пользователя
Одинокий вовк
Сообщения: 12
Зарегистрирован: 16 окт 2007, 10:10
Откуда: Украина

#41 Сообщение Одинокий вовк » 10 дек 2010, 19:26

Шановний Igor!
Я на вас не ображаюся... Я дивуюся!
От Ви пишете: "В Україні є проста книга "Рибальство на селі" (Правила любительського и спортивного рибальства України)". Я так розумію - Ви автор книги! То що, Ви хочете на повному серйозі сказати, що Ваша книга і є Правила любительського и спортивного рибальства України? Бо по тексту так виходить!
Прочитавши таке, я сприйняв це як жарт і відповідно прокоментував.
Але якшо це Ви не шуткуєте, то прийміть мої глибочайші вибачення!
Тоді я вже не дивуюся... мені дуже сумно...

І ще....
Ваша заяви, по типу "Нахрена нам розряди, якшо в Зімбабве льоду немає!!!", або "От коли рибалка буде Олімпійським видом спорту - от тоді ми всім дамо прос*ратися!!!" викликає в мене іронічну сумну посмішку, тому що всі люди з якими я зустрічався і які такими аргументами користуються, як правило, мало що могли зробити по темі і, шо гірше, мало шо робили взагалі, а лише вишукували собі виправдання. Буду радий, якщо Ви будете щасливим виключенням.

jigmen
Сообщения: 39
Зарегистрирован: 22 окт 2010, 11:37
Откуда: Львов

#42 Сообщение jigmen » 10 дек 2010, 20:51

Спортсмен для вилову риби має право займати тільки три лунки, на двох із них він залишає прапорці в розкритому вигляді і таким чином закріплює їх за собою, а на третій він може ловити особисто, але її закріплювати за собою вже не має право. У випадку порушення цих вимог спортсмен підлягає негайній дискваліфікації.

Це як???Можна підійти до лунки на якій сидить спортсмен,і просто попросити її звільнити?Тіпа ця лунка мені подобається,а за спортсменом вона не закріплена,а я її закріплюю за собою другим своїм прапорцем.

Аватара пользователя
topick
Сообщения: 1252
Зарегистрирован: 06 сен 2009, 11:07
Откуда: г. Винница

#43 Сообщение topick » 10 дек 2010, 21:47

Майже спокіно спостерігав за дискусією, але втриматись неможливо. Перечитавши првила зрозуміло, що без "махача" бурами не обійдеться.
"Щоб залишити сектор вилову риби по будь-якій причині, спортсмен повинен отримати дозвіл судді, він до вихіда має право зайняти дві лунки і помітити їх своїми прапорцями, при цьому: льодобур, ящик, змотані снасті залишаються поблизу однієї із зайнятих лунок."
Поясніть мені як зайняти і тим більше пробурити лунки до виходу з сектору. Також не вказано відстань на яку можна наближатись до інших помічених лунок, або секторів - а це взагалі мені не зрозуміло, що все поділять на квадратики? Я що маю право в метрі від поміченої лунки пробурити свою?

Аватара пользователя
super
Сообщения: 483
Зарегистрирован: 27 янв 2007, 19:27
Откуда: Черновцы
Контактная информация:

#44 Сообщение super » 10 дек 2010, 21:54

Я що маю право в метрі від поміченої лунки пробурити свою?
Получается что так! :lol: Ведь нельзя приближаться на 5 м. до спортсмена, а не к помеченной лунке! :lol: Непонятно тогда какой смысл во флажках? :wink:

Bond
Сообщения: 717
Зарегистрирован: 12 ноя 2006, 21:34
Откуда: Винница

#45 Сообщение Bond » 10 дек 2010, 22:10

...чем больше читаю здесь, тем больше симпатизирую белоцерковским хлопцам. У них в правилах "блох" ищут именитые спортсмены( и не лень же?!), за какие-то разряды спрашивают(которые нам от совка достались,"... шоб чиновник не скучал") и в самом деле нахрен не нужны.Да и нет их нигде( ...КМС США...!).

Обязательно приеду посмотреть и поболеть за местных!
Везет только сильным.
С уважением: Евгений Бондарь.

Аватара пользователя
Юрий К
Сообщения: 2953
Зарегистрирован: 18 окт 2006, 23:31
Откуда: г.Винница
Контактная информация:

Re: Ответ "super".

#46 Сообщение Юрий К » 10 дек 2010, 23:48

Igor писал(а): Шановний Юрий К.

Скажу Вам відверто, нахріна Вам потрібні ті розряди, в більшості країн світу і льоду нема, але якщо принципово то коли в світі рибальський спорт перейде у категорію Олімпійський чи хоч на міжнародний державний рівень - я Вам обіцяю Біла Церква буде одна із тих хто буде впроваджувати розряди, категорії, звання на державному рівні. А зараз - ну які з рибалок спортсмени на Олімпійському рівні. Це потрібна рибальська інституція, школи, викладачі на це гроші - яких нема і на звичайну школу. В додаток ценз на зріст, розклад тренувань, вимоги та відбір, харчування і т.д. А сьогодні це так собі улюблене заняття, всесвітній фестиваль, усі палять (майже), п'ють (майже), нема форми одягу (ні у кого), нема державного контролю і підтримки, що хочемо то і робимо.
Буду дуже радий, якщо Ви мене зрозуміли і приїжджайте до нас, Вам не очікувано сподобається.
Цікава думка. Дуже схожа на думку ватажка який назло всім впевнено веде свій великий колектив в іншу сторону (ні в якому разі не в зворотню). Нагадує ізольовану риболовну секту :wink: :( яка вариться у своєму котлі (в хорошому сенсі). Популяризація - ДА, причому ваш спосіб 100%. Як "великий" спорт - НІ. В 2002 році ми це проходили, і шукали вихід назовні, шукали однодумців і потихеньку обєднувались (хтілось чомусь навчитись та помірятись силами з іншими). Може скажу жорстко але правду - ви приречені на поразку. Я маю на увазі рівень майстерності. Один у одного ви нічого не навчитесь. Великий клуб по інтересам "побухарєстіть" з вудкою ДА, а щоб його зберегти так і продовжуйте.
Igor писал(а): ….. А зараз - ну які з рибалок спортсмени на Олімпійському рівні. Це потрібна рибальська інституція, школи, викладачі на це гроші - яких нема і на звичайну школу
Не можу тут вам не заперечити. Якщо ваших білоцерківських світил (навіть через 5-10років) поставити в один ряд з Дмитром Корзєнковим, Ігорем Веселовьким, Олексієм Зайко, Юрієм Тарнавьким, Іваном Щевичем, Олегом Верезубом ..... це тільки декілька майстрів, що першими прийшли на думку, а їх, "незмінних" (постійно перших) в кожномо напрямку риболовного спорту стає дедалі більше. Люди які бездоганно володіють своїми снастями і головне мають неоціненний багаж знань, це я я про Українську школу Майстрів (без перебільшення і без залицяння перед ким би то небуло).
Але з огляду на вище написане вам це не цікаво, а звідси ваше несприйняття нашого руху.

Я вашого руху не знаю, але виглядає він приблизно так. Ваші масові зібрання в першу чергу збирають великі призові, в другу допитливість мас. Коли до "ваших" по призи почнуть підтягуватись "наші"- призові почнуть меншати, масовість падати. Перша наслідок - передбачувано чиїми вони будуть, другий - на цьому фоні багатьом місцевим "майстрам" буде "не зручно". А далі одне за другим - навіщо викидати гроші коли збирається 15 чоловік.

Ізольованість відносно великого клубу - на тлі того, що чернівецькі рибалки знають поіменно вінницьких, київських, одеських, волинських, рівенських, харківських і т.д. Тут кілька причин. Одна з основних - інформаційна, друга правила гри (правила без правил).
Хоча креативно "пофестивалити" ми любим... :roll: :wink: навіть не сумнівайтесь... Що до інформаційної - мушу вас засмутити, тут (на цьому сайті) вона вже лопла як мильна бульбашка. За три дні більше 1000 переглядів, так переглядались тільки новини риболовних Чемпіонатів Світу. З правилами складніше, але тут теж все не стоїть на місці...
Igor писал(а): ….. Уважно читайте державні нормативні документи, "Положення" яке розташовано на нашому сайті весь час знаходиться у опрацюванні і тому звертайтеся до оригіналу - на Вашому форумі я зміни не роблю.
Виходячи з вищенаписаного, з часом задушим вашу масовість і ви станете такими як ми :D

Не допускайте туди професіоналів - Правилами. Там їм буде незручно.

Не ображайтесь на admina, робота у нього "такой" в гілці "Спорт" вітається все про спорт (яким би він не був). Перегони в мішках як спорт ще ніхто не відміняв, а якщо їх хтось застосує з фідерами або штекерами вони обовязково зявляться у нас в "Спорті", а про "конопельку", то вибачайте це більше все ж таки в "Трьоп", хоча можна було в "Технику и тактику" спорт как никак...

Білоцерківські спортивні новини займають, і на далі будуть займати гідне місце серед спортивних новин.

Я знав чим все скінчиться...
Юрий К писал(а): Дякую за грунтовне розяснення. З дискусії випадаю автоматично. Ми більше по FIPSedовським, та ФРСУшним фестивалям... до Білоцерквського спорту нам далеко.
Але зірвався і своїм сарказмом схоже зачепив як наших дотепних критиків (дочитував під столом, зімною трапилась істерика) так і олбудсменів (було стидно за себе).
За що і вибачаюсь. :oops:

До вас на лід (полюбляю мормишку) на відміну від декого не приїду, боюсь тролінгістів (у вас одне іншому не заважає) :wink:

Заїзжайте ви до нас, в кінці травня, на Буг. Буде цікава тусовка. Зберуться КМС США, пардон перша сотня спіннінгістів України.

Шось мене зачепило, бо вже палець штурхати по літерам болить, розплескав їх зовсім....
Куплю шкуру браконьера, дорого.

Аватара пользователя
Igor
Сообщения: 286
Зарегистрирован: 03 дек 2010, 16:46
Откуда: г.Белая Церковь, Киевская область

Відповідь « Одинокий Волк »

#47 Сообщение Igor » 12 дек 2010, 13:15

Шановний « Одинокий Волк »

Деякі речі з Вашого дозволу я поясню. Зверніться на свій поссил «Питання відповідь» і візьміть собі будь ласка на контроль – я не називаю: місто, прізвище, ім’я та по батькові – чому, якщо в інтернет війде дитина, дружина, родичі чи знайомі цих рибалок і поцікавляться де був їх батько чоловік і т.д. та що він там робив – я не збираюся бути джерелом постачання інформації, яка б вона не була, а серед чоловіків є чітка назва таким людям – стукач.

А ви підписуєтесь російською абревіатурою «Одинокий Волк» і я наприклад не знаю як Ваше справжнє ім’я «Іван, Абрам и т.д.» за то я підписуюся і не ховаюся – Богданець Ігор, а не – «Чунгачгук Большой Змей» - це перший, але Ваш маленький косяк.

Друге, я з Вами: - на брудершафт не пив, корови не пас, до дівчат не ходив і в очі Вас не бачив, а Ви мені робите закид – «Дядько шмальнув …..» і опиняється, що це між нами гумор – це Ваша особиста невихованість, за що досить вірну і потрібну розмову адмін переніс у «Треп» - другий вже серйозний косяк .

Ну і трете – я особисто як спортсмен брав участь у різноманітних спортивних рибальських заходах у містах: Київ, Дніпропетровськ, Черкаси та Біла Церква і по всюди були в основній масі як позитив, так як завжди трошки і негатив: пиятство, крадіжки, невірні підрахунки, фальсифікація, не зовсім вдала організація чи не на рівні і т.д., тому коли я сам виступаю у ролі організатора то нас теж не минає це все рибальське лихо. Я не збираюся покривати явних порушників на змаганнях чи приховувати недоліки та помилки при проведенні вже свого любого заходу. При цьому я не називаю прізвище, ім’я та по батькові, з ціллю – приклада для виховання та застереження майбутніх порушень, а не для того що би: висміяти, представити у негативному світі чи зробити будь з кого дурня бо всі ми помиляємося – а на правду нехай ні хто не ображається. Для рибалок, хто нехтує державними нормативними документами які регулюють відносини між громадськими організаціями (до яких відносяться ФРСУ, БМГО «Рибальський клуб Юр’ївська Рось» та інші поважні рибальські об’єднання), а також звичайними громадянами по користуванню водними державними ресурсами , живими водними ресурсами , а також прибережною смугою, я жартівливо даю зрозуміти для невежд –«Рибальство на селі» (Правила любительського і спортивного рибальства України), «Човни на селі»(Правила судоходства у кожній області – Держфлот України), «Худоба на Селі» (Закон про тваринний світ), «Охорона природи на Селі» (Природо охорона прокуратура України), «Дамби на Селі» (Держводгосп України) ну й останній самий важливий документ – водний кодекс України (не хочу додавати на селі – я надіюсь Ви все зрозуміли ).

Основна маса документів залишилася нам у спадок від Радянського союзу, і тому на сьогоднішній день вже вона не актуальна і не виконує в основному обсязі захист природи і можливість законно нею користуватися. Новий Водний кодекс поданний у Верховну раду застряв там як я бачу на довго і приймається в дію – маленькими не значними пунктиками, але це не надає право рибалкам, організаціям чи будь кому не прочитавши хоч по дві сторінки кожного документу (та інших документів )- порушувати чи маніпулювати під приводом – не знав, не чув, не бачив, демократія, це моя особиста думка, Білоцерківський спорт чи Вінниця – Олімпійська.

Я дякую за те, що ви мені випадково приписали не заслуговано авторство і маєте про мене думати що я науковець, але я звичайний колгоспник с. Біла Церква і після того як Ви приїдете до нас на змагання (прихватіть з собою «Юрия К.», «topick») а ми з вами обов’язково у обід вип’ємо по чарці, а якщо ви ще щось зловите та займете якесь місце чи виграєте якусь номінацію, я особисто попрошу Вашого дозволу Вас називати не «Одиноким Волком», а «Рідним Братом».

Якщо випадково Вас образив – вибачте не хотів і не навмисно, приїжджайте чекаємо.
Последний раз редактировалось Igor 14 дек 2010, 18:27, всего редактировалось 2 раза.
З повагою Голова БМГО "Рибальський клуб Юр`ївська Рось" - Богданець І.В.
www.yurivska-ros.kiev.ua

Аватара пользователя
super
Сообщения: 483
Зарегистрирован: 27 янв 2007, 19:27
Откуда: Черновцы
Контактная информация:

#48 Сообщение super » 12 дек 2010, 13:51

Ну, раз тема уже в "трепе", то можно и потрепаться! :lol:
По почерку и направлению предыдущий пост имеет явно ГРУшную направленность! :lol:
ЗЫ Кстати, Игорь! В обед распивать спиртные напитки ,согласно положению,запрещено! :lol: Вернее выход на лед во втором туре после принятия... :lol:

Аватара пользователя
Igor
Сообщения: 286
Зарегистрирован: 03 дек 2010, 16:46
Откуда: г.Белая Церковь, Киевская область

Re: Ответ "super".

#49 Сообщение Igor » 14 дек 2010, 17:47

[quote="Юрий К"][quote="Igor"]
Последний раз редактировалось Igor 14 дек 2010, 18:29, всего редактировалось 1 раз.
З повагою Голова БМГО "Рибальський клуб Юр`ївська Рось" - Богданець І.В.
www.yurivska-ros.kiev.ua

Аватара пользователя
Igor
Сообщения: 286
Зарегистрирован: 03 дек 2010, 16:46
Откуда: г.Белая Церковь, Киевская область

Re: Ответ "super".

#50 Сообщение Igor » 14 дек 2010, 17:53

Igor писал(а):
Юрий К писал(а):
Igor писал(а):
Юрий К писал(а):
Я вашого руху не знаю, але виглядає він приблизно так. Ваші масові зібрання в першу чергу збирають великі призові, в другу допитливість мас. Коли до "ваших" по призи почнуть підтягуватись "наші"- призові почнуть меншати, масовість падати. Перша наслідок - передбачувано чиїми вони будуть, другий - на цьому фоні багатьом місцевим "майстрам" буде "не зручно". А далі одне за другим - навіщо викидати гроші коли збирається 15 чоловік.
Шановний Юрій К.

Ви робите наголос на ФРСУ - рахуєте, що це пуп землі і Українське рибальське божество, а все що біля - це щось незрозуміле чи якийсь непотреб.

Моє ставлення до ФРСУ - я вважаю що це потрібна, сама найкраща і потужна рибальська спортивна структура громадськості в Україні. Зроблений великий обсяг робіт пов'язаних зі створенням обласних федерацій, наробітки правил змагання, план заходів абсолютно для усіх федеративних структур. Очолюють і являються членами дійсно фахові і порядливі рибалки, які вже не один раз доводили що можуть змагатися на рівні з усіма у світі без винятку і займати перші місця та бути призерами чи номінантами як у нас в Україні так і за кордоном, при цьому як у командному так і у особистому заліку по усім видам впроваджуємого федерацією риболовного спорту. Якщо Ви член ФРСУ чи його прихильник, Ви мій друг і товариш - все, крапку поставили і Ви зрозуміли, що я палкий прихильник без варіантів (але не фанат).

На що роблю наголос я, ФРСУ є приватна громадська структура точно така як і БМГО "Рибальський клуб Юр`ївська Рось", яка створена на однакових засадах, в основу взятий статут і являється, що ми та вона є неприбутковою юридичною структурою. ФРСУ при вступі в міжнародні відносини з такими ж самими структурами як і сама взяла де які обов'язки, яких притримується і виконує згідно вимогам європейських громадських організацій. Ось тут ми з федерацією і розійшлися по цілям та по користі, тихенько кожний сам по собі. Останні два роки ми почали активну громадську діяльність у м.Біла Церква, наприклад: рибоохороні рейди (разом з держрибоохороною), зариблення р.Рось, акції Біла Церква без сіток, акції чистий берег. Усі заходи я роблю тільки з дозволу і узгодженню державних установ м.Біла Церква: Спорткомітету, Держрибоохорони, БУВРа, Екологічного відділу, дирекції "Спорт для Всіх", ТОВ "Чиста Рось", МВС, відділу природоохоронної прокуратури і керівництва виконкому. Я ніколи громадські медальки і розряди не поміняю на допомогу природі де ми живемо і чим користуємося. Що торкається богоподібності то ФРСУ як і ми підпорядковані як юридична структура Спорткомітету за місцем створення, при цьому не самому спорткомітету, а його відділенню -"Спорт для Всіх" і відносимося до нетрадиційних видів спорту ( то є те, що поки не визнано світом і не має державної підтримки та живе за рахунок: внесків, спонсорства і меценатства) таких як - східна боротьба, кидання мобілок, плювання гумок, змагання лісників - от тут "Юрій К" і ми. То як Вам це божество: Олімпійський комітет щорічно розглядає і поширює учасників олімпійського руху і самий реальний та ближчий хто буде переведений з нетрадиційного спорту в категорію "Олімпійський" це - східна боротьба. Прикро, що рибальство майже не розглядається - бо воно пов'язане зі знищенням живих водних ресурсів і фаховим спортом бути не може.

А те, що ФРСУ, БМГО "Рибальський клуб Юр`ївська Рось" та інші регулюють це явище, склали "Правила", підтримують порядок на водоймах, є прикладом для молоді - молодці, не було б оцих то були б інші. У м.Біла Церква в парку "Олександрія" знаходиться від НАНУ госпрозрахункова приватна дослідницька риборозводна структура. Вони для України з умовами її клімату розводять стійку рибу, яка може розмножуватися і виживати - осетрові, плотва, короп, товстолоб, білий амур, линок та інші (окрім хижака). Одні займаються як розвести рибу у водоймах інші як її вибити - і це нормально, просто не потрібно перебільшувати. Як говоре прислів'я "Ніколи не кажи Ніколи".

Трохи про наш Клуб. Ми створили власний рибальський сайт, який ведемо тільки на державній мові де ми доводимо і показуємо наші: заходи, спонсорів, спортсменів і учасників, як у новостному форматі так фото і відеогалереях. У 2009 році ми ввійшли в п'ятірку найкращих спортивних громадських організацій України, за це я і наш Клуб був нагороджений дипломом і грошовою премією головою м.Біла Церква. Якщо Ви українською мовою наберете на комп'ютері в пошуку (Google, Яndex) - Найкращі рибальські клуби України, то побачити не богів, а звичайний рибальський Клуб з м.Біла Церква під моїм керівництвом. У 2010 році я на спонсорському телеканалі ТРК "Бест" відкрив рубрику "Ні хвоста - ні луски", яка виходе щотижня о 20:00 з 22 квітня. Змагання ми проводимо на досить високому рівні - у нас є: огородження, банери, прапоротримачі, намет "Штаб" і "Кухня", форма, прапори (різні), номери на спину спортсменам, посуд, спонсори, озвучення заходу, Клубний організаційний комітет і т.д. Після нас Вам заходи ФРСУ будуть здаватися блеклими. Положення наше напрацьоване на підставі правил ФРСУ і РФРС з моїми додатками в межах повноважень і погоджується обов'язково з головною спортивною організацією в нашій країні - Держкомспортом.

А тепер ви розкажіть, що таке ВФРС чим вона займається. Дуже хотілося побачити дозвіл на захід, який у Вас пройшов останній - згідно вимогам ФРСУ, положення, звіт після заходу з результатами, фото і відео матеріали, щоби дати належну оцінку роботи і організації заходу, яку проводе ВФРС, також хотілося побачити спортсменів, учасників, спонсорів в обличчя.

А тепер подивіться як ФРСУ вимагає готовити, розповсюджувати, проводити і звітувати усі змагання. Це не є досконало, але ми працюємо. Будь ласка подивіться.

1. Дозвіл рибоохорони.

№ 4 "14" травня 2010р.

Начальнику головного державного управління,
охорони використання і відтворення водних
живих ресурсів та регулювання рибальства
в м.Київі та Київській області,
Канцураку Віктору Васильовичу.

Шановний Віктор Васильович!

Прошу Вас надати Білоцерківській Міській Громадській Організації "Рибальський Клуб Юр`ївська Рось" дозвіл на проведення літнього змагання "Друга відкрита першість м.Біла Церква з вилову риби поплавцевою вудкою", яке ми плануємо провести 6.06.2010 року на р.Рось лівого берегу, близ с.Шкарівка Білоцерківського району Київської області.

Змагання має за мету - популяризація літнього риболовного спорту, підвищення спортивної майстерності, вдосконалення техніки володіння сучасними риболовними снастями, оздоровлення учасників факторами оточуючого середовища під час заходу, виховання навикам екологічної культури, приклад для молоді проведення особистого вільного часу на природі в колі друзів і однодумців, визначення та нагородження переможців і призерів змагання.

Захід планується провести в місці дозволеному для рибальства та буде узгоджено і проведено під наглядом служб: МВС, МНС, рятувально - водолазної, спортивного комітету та іншими структурами нашого Білоцерківського виконавчого комітету і обов'язково під наглядом інспекторів обласної державної рибоохоронної служби дільниці №5 в м.Біла Церква.

З повагою до Вас
Голова БМГО
"Рибальський Клуб Юр`ївська Рось" - Богданець І.В.


2. Положення змагання http://www.yurivska-ros.com.ua/index.ph ... Itemid=369.

3. Звіт по змаганню http://www.yurivska-ros.com.ua/index.ph ... Itemid=372.

4. Фільм по змаганню http://www.yurivska-ros.com.ua/index.ph ... Itemid=115.

5. Фото по змаганню http://www.yurivska-ros.com.ua/index.ph ... &Itemid=91.

А тепер вельмишановний "Юрій К" відверто кажу - дуже хочеться бачити у нас на змаганні Вас з командою, "Одинокого Вовка" з командою і "Топіка" з командою, а також інші команди. Дайте цим рибалкам Білоцерківським - припалити.
З повагою Голова БМГО "Рибальський клуб Юр`ївська Рось" - Богданець І.В.
www.yurivska-ros.kiev.ua

Ответить