Копистирин

Рассказываем о местах, куда уже на рыбалку можно не ехать

Модераторы: AlEgorov, shurik

Ответить
Сообщение
Автор
Vdoda
Сообщения: 18
Зарегистрирован: 09 июн 2010, 07:21

Копистирин

#1 Сообщение Vdoda » 08 июл 2010, 18:44

Шановні колеги за захопленням, чи може хтось підсказати де можна знайти Рішення облвиконкому № 263 від 25.10.90 р. "Про створення заказника "Копистирин"".
Непогано в цьому заказнику щука ловиться, але кажуть не можна ловити з лодки. Ось і було б цікаво почитати з першоджерела.
Дякую.
Доречі, гілка "Екологія" є, а теми з неї розміщуються Бог зна де? Можливо я помиляюсь.

Vdoda
Сообщения: 18
Зарегистрирован: 09 июн 2010, 07:21

#2 Сообщение Vdoda » 08 июл 2010, 21:02

Мені здається буде корисним для всіх, хто ловить в межах цього та інших заказників:
"Стаття 91. Порушення правил охорони та використання територій та об'єктів природно-заповідного фонду
Здійснення в межах територій та об'єктів природно-заповідного фонду, їх охоронних зон, а також територій, зарезервованих для наступного заповідання, забороненої господарської та іншої діяльності, порушення інших вимог режиму цих територій та об'єктів, самовільна зміна їх меж, невжиття заходів для попередження і ліквідації негативних наслідків аварій або іншого шкідливого впливу на території та об'єкти природно-заповідного фонду -
тягнуть за собою накладення штрафу на громадян від трьох до восьми неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією знарядь і засобів вчинення правопорушення та незаконно добутих природних ресурсів чи без такої і на посадових осіб - від п'яти до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією знарядь і засобів вчинення правопорушення та незаконно добутих природних ресурсів чи без такої.
"

Ответить