Впроваджено платне рибальство на Ладижинському водосховищі.

Тут будут размещаться любые новости из жизни клуба, новости сайта и рыболовные новости.

Модератор: Odin-net-S

Ответить
Сообщение
Автор
Аватара пользователя
Vodan
Сообщения: 809
Зарегистрирован: 21 апр 2010, 12:51
Откуда: м.Вінниця

Впроваджено платне рибальство на Ладижинському водосховищі.

#1 Сообщение Vodan » 17 ноя 2011, 09:37

За інформацією головного державного управління охорони, використання і відтворення водних живих ресурсів та регулювання рибальства у Вінницькій області (Вінницядержрибоохорона) з 01.11.2011 року на Ладижинському водосховищі впроваджене платне любительське та спортивне рибальство.

Любительський і спортивний лов риби в Ладижинському водосховищі для задоволення власних потреб дозволяється здійснювати за плату всім громадянам за умови дотримання правил любительського і спортивного рибальства та вимог Режиму рибогосподарської експлуатації Ладижинського водосховища.

Проведення любительського і спортивного рибальства в незаборонений літній період дозволяється по обидва береги на всіх ділянках водосховища (окрім ділянок, де заборонено правилами любительського і спортивного рибальства та місць установки промислових знарядь лову) з берега і плавзасобів до 50 метрів від берега.

Любительський і спортивний лов риби в період від початку льодоставу до сходу льоду (зимовий період) дозволяється здійснювати в таких місцях:

- від початку с. Зяньківці Немирівського району до початку с. Анциполівки Немирівського району, по обдва береги;

- від закінчення с. Новоселівки Немирівського району до Маньківської берегової насосної станції Тульчинського району, по обидва береги;

- від закінчення с. Степашки Гайсинського району до затоки в с. Заозерне Тульчинського району, правий беріг, 200 метрів від берега.

Право безкоштовного рибальства надається (за наявності відповідного посвідчення) інвалідам 1 та 2 груп; учасникам війн та військових конфліктів; учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС 1 та 2 категорій; дітям до 16 років; жителям сіл, розташованих на берегах Ладижинського водосховища (за наявності копії паспорта з відповідною реєстрацією).

Згідно з наказом районного комунального підприємства «Гайсинське риборозвідне господарство» № 8 від 01.11.2011 року, встановлено ціну за 1 квиток на право любительського та спортивного рибальства в сумі 12 грн. Добова норма вилову риби на одного рибалку 5кг.

Квитки для любительського та спортивного рибальства реалізуються на місці рибальства працівниками РКП «Гайсинриброзвідгосп».

nevel
Сообщения: 85
Зарегистрирован: 01 май 2011, 16:28
Откуда: Вінниця

#2 Сообщение nevel » 17 ноя 2011, 18:37

Не зрозуміло яким документом ввели це платне рибальство. Наказу Вінницядержрибоохорони про це, на сьогоднішне число поки немае. Документа за підписом посадової особи немае ,а інформація це не підстава для виконання. Якщо е наказ Гайсинського риборозводного гозподарства , то це повний бред,бо вони не мають права розпоряджатися державною власністю(річкою),адже самі е користувачами .Орендаторами Гайсин риборозвод теж не може бути бо в Україні оренда водосховищ заборонена.
Незрозуміло,одна сторона(Вінницядержрибоохорона)мае право впровадити,але немае документа що зроблено.Інша сторона Гайсинське риборозводне господарство не мае права а анонсуе продаж квитків за 12 грв.М
Конечная цель ничто,движение к ней все.

nevel
Сообщения: 85
Зарегистрирован: 01 май 2011, 16:28
Откуда: Вінниця

#3 Сообщение nevel » 17 ноя 2011, 18:44

Може хтось мені пояснить що це таке,що за незрозумілі сірі схеми,а взагалі на мою думку(суб"ективну) тут повинна попрацювати прокуратура.
Конечная цель ничто,движение к ней все.

nevel
Сообщения: 85
Зарегистрирован: 01 май 2011, 16:28
Откуда: Вінниця

#4 Сообщение nevel » 23 ноя 2011, 16:51

Ніхто не просвятив мене по поводу платної рибалки в Ладижинськом водосховищі (юридичних підстав для впрвадження),я сам все дізнався і сповіщаю інших ( кому цікаво).
Гайсинське риборозводне господарство (комунальна власність) розробило положення і програму по впровадженню платного рибальства. Положення затвердили в Київі в головному офісі Держрибоохорони України спираючись на те що Правилами спортивного і любительського рибальства це не зоборонено. Наказ про впровадження платної рибалки видало Гайсинське риборозводне гозподарство. Строки визначені в положенні 10 років. Тобто 10 років там рибалка платна за умови що Гайсинриброзвод зариблюе водосховище,якщо ні відносини припиняються все буде як раніше( рибалка безкоштовна).Це мені нагадуе безпредел по поводу платної рибалки в Сабаровском водосховищі,який нещодавно викрився. Виявилося що на зариблення Сабаровського водосховища гроші з держбюджета не виділялися.
Конечная цель ничто,движение к ней все.

nevel
Сообщения: 85
Зарегистрирован: 01 май 2011, 16:28
Откуда: Вінниця

#5 Сообщение nevel » 23 ноя 2011, 17:21

Тобто гроші яки рибалки платили за дозвіл на ловлю ,йшли не на зариблення а невідомо куди ,а от на зариблення повинні йти з держбюджету( тобто від платників податку нас з вами).Рибалки платили двічі як рибалки і як платники податків.
В Ладижинському випадку обіцяють що всі збори по 12 гр. будуть йти прямо в держбюджет( а не розкрадатися як в сабарівскому).
Але для мене багато лишилося незрозумілого. Де факто Гайсинриборозвод виступае тут орендарем,а де юре ні бо оренда водосховищ заборонена. Знову сірі полулегальні схеми, можливостей тиріть гроши безліч. Промисловики сітями ловлять ,а зариблення за кошти інших. Та що можна казати якщо на пропозицію Вінницької обради про заборону пром лова сітками з Київа пришла відмова і пропозиція "розвивати аквакультуру"(дивись сайт Вінницядержрибоохорони що до відповіді з Київа).
Шкода але я туди більш не поїду,12 гр. не великі гроші,але я не хочу щоб їх тирили шахраї, на зариблення наврядчи піде навіть половина коштів.
Конечная цель ничто,движение к ней все.

Аватара пользователя
Ободянский
Сообщения: 1063
Зарегистрирован: 16 фев 2007, 22:55
Откуда: Винница
Контактная информация:

#6 Сообщение Ободянский » 23 ноя 2011, 19:23

лицензии на отлов рыбы в водохранилищах помоему отменили с 2011 года по Винницкой области! ведь так? пускай идут в ОПУ!!! нихера никому платить не буду!!!

nevel
Сообщения: 85
Зарегистрирован: 01 май 2011, 16:28
Откуда: Вінниця

#7 Сообщение nevel » 24 ноя 2011, 08:44

Отменили.Теперь начинается пропихивание новых и под другим названием.Где это видано чтобы пользователь Гайсинрыборазвод снимал деньги с других пользователей рыбаков используя государственную собственность(Ладыжинское водохранилище).Это называется оренда ,а оренда водохранилищ запрещена как и рек.Гайсинрыборазвод коммунальное предприятие и не может распоряжатся государственной собственностью. Вот так ставят сети и еще собирают деньги с приезжих рыбаков.Кроме того они разрешили бесплатно ловить местным.А в Правилах для местных таких привелегий нет. Это для того чтобы местные не завалили Гайсинский суд позовами, знают что делают все полулегально.
Конечная цель ничто,движение к ней все.

Аватара пользователя
Alex
Сообщения: 640
Зарегистрирован: 04 дек 2008, 14:57
Откуда: Вінниця
Контактная информация:

#8 Сообщение Alex » 24 ноя 2011, 10:22

nevel писал(а):на зариблення наврядчи піде навіть половина коштів.
Навіть якщо припустити, що на зариблення піде 100% від виручених коштів, нам любителям від того ні холодно, ні жарко... Розмовляв якось з працівником рибкомбінату (чи як він там називається:oops: ) що розміщений у Ладижині. Він з гордістю доповів, що упродовж останніх трьох років ВДСХ регулярно зариблювалось... товстолобом. І все! :shock: Основною здобиччю любителів там є окунь, судак, карась, плітка, лящ. Нахєра нам товстолоб???
Я щороку влітку їздив на Лад ВДСХ половити окуня спінінгом і краснопірку та кленя нахлистом. А тепер навіть не знаю... :roll:
Ободянский писал(а):лицензии на отлов рыбы в водохранилищах помоему отменили с 2011 года по Винницкой области!
Женя, вже не можу знайти той ресурс, де я це читав, але все не так просто. Той відеорепортаж, що був на "Інтері", де журналісти розмовляли з промисловиками на воді і безуспішно намагались почути коментар рибоохорони стосовно продовження промислу після його заборони, виявляється спростований здається Держрибводгоспом (можу невірно вказати організацію). Якщо коротко, то вони кажуть, що в компетенцію Віноблради не входить заборона промислового лову на водоймах області, а відтак рішення нелигітимне :shock: Отаке...

Ответить