Сапоги, вейдерсы ...

Делимся опытом и мнениями о всем том, что помогает нам ловить рыбу и не вошло в разделы которые выше

Модератор: shurik

Ответить
Сообщение
Автор
Аватара пользователя
Valen
Сообщения: 457
Зарегистрирован: 10 июл 2008, 08:57
Откуда: Жмеринка

#1 Сообщение Valen » 20 фев 2010, 21:53

Колеги, хто користується чоботами зимовими литими з пінодряні якоїсь та вставкою-чулком всередині. Вони є досить якісні- судячи з того гугл видав але я про вироби польських товаришів в яких підошви з такого ж матеріалу як і голенище. Зима вже закінчується але ж мокро...
Основні питання:
- як вони тримають мороз - мені достатньо щоб при -5 тепло було
- на скільки вистачить чулка - здається, що не надовго
- чи слизькі підошви?
- чи стираються на асфальті?
- чи не лопають , коротше наскільки вони живучі?
- яка їх ціна у Вінниці, в Жмеринці 295грв.

Аватара пользователя
Андрей
Сообщения: 1242
Зарегистрирован: 22 май 2007, 21:47
Откуда: г.Винница

#2 Сообщение Андрей » 20 фев 2010, 22:38

У меня они уже 2 года. Удобные, легкие, теплые. При -20 одевал под чулок два демисезонных носка. Не замерз. Подошва практически не стерлась. Единственное стоит избегать стекол, и стараться не бродить по зарослям кустов. Чулков мне хватило на 2 года, потом начали рваться. Но ноги все равно не мерзнут. Однозначно бери, вещ стоящая!
Леска никогда не порвется, если вы договоритесь с рыбой не делать резких движений и соблюдать обоюдную осторожность при вываживании.

Аватара пользователя
Valen
Сообщения: 457
Зарегистрирован: 10 июл 2008, 08:57
Откуда: Жмеринка

#3 Сообщение Valen » 20 фев 2010, 22:42

Андрей писал(а): Однозначно бери, вещ стоящая!
Дякую, Андрій. Мабуть, таки візьму... :wink:

Аватара пользователя
Андрей
Сообщения: 1242
Зарегистрирован: 22 май 2007, 21:47
Откуда: г.Винница

#4 Сообщение Андрей » 20 фев 2010, 23:50

Будь ласка. :wink:
Леска никогда не порвется, если вы договоритесь с рыбой не делать резких движений и соблюдать обоюдную осторожность при вываживании.

Аватара пользователя
Crank
Сообщения: 857
Зарегистрирован: 26 ноя 2008, 23:43
Откуда: Винница
Контактная информация:

#5 Сообщение Crank » 21 фев 2010, 17:44

Я брав на Ц. ринку, чоботи "Кредо" - Україна. Все те ж саме, тільки коротші і ціна зараз 60 грн.... Вже 2 сезони, і щоб вони хотіли рватися - я не помітив. До -8 приблизно повний комфорт...
In my humble opinion
Изображение

Oleg_Veshiy
Сообщения: 24
Зарегистрирован: 29 янв 2009, 00:30
Откуда: Гайворон

#6 Сообщение Oleg_Veshiy » 22 фев 2010, 14:48

Valen писал(а):Колеги, хто користується чоботами зимовими литими з пінодряні якоїсь та вставкою-чулком всередині. Вони є досить якісні- судячи з того гугл видав але я про вироби польських товаришів в яких підошви з такого ж матеріалу як і голенище. Зима вже закінчується але ж мокро...
Основні питання:
- як вони тримають мороз - мені достатньо щоб при -5 тепло було
- на скільки вистачить чулка - здається, що не надовго
- чи слизькі підошви?
- чи стираються на асфальті?
- чи не лопають , коротше наскільки вони живучі?
- яка їх ціна у Вінниці, в Жмеринці 295грв.
здравствуйте скажите где в Виннице можно такие вейдерсы приобрести и их название ...если можно , спасибо
Рыбак рыбака видит из далека!!!!!

Аватара пользователя
Valen
Сообщения: 457
Зарегистрирован: 10 июл 2008, 08:57
Откуда: Жмеринка

#7 Сообщение Valen » 22 фев 2010, 16:16

Олег, я взагалі то не вейдерси, а чоботи шукав. Литі зимові, на вигляд як ризинові але з ПВХ причому вспіненого , там товщина до 5мм.
http://www.sklep.lexpo.pl/photo/product ... 9435b7.jpg
Різниця між більш дешевими польськими та дорогими в підошві. В дешевших вона теж з ВПХ в дорожщих гума чи каучук...

Аватара пользователя
Yurez
Сообщения: 1419
Зарегистрирован: 22 июн 2007, 13:27
Откуда: г. Винница

#8 Сообщение Yurez » 22 фев 2010, 22:17

Valen писал(а): ... Різниця між більш дешевими польськими та дорогими в підошві. В дешевших вона теж з ВПХ в дорожщих гума чи каучук...
А от з гумовою підошвою (або каучуковою) я не бачив, але мені здається, що така підошва була б слизькішою на камінцях і холоднішою взимку...
Користую польські - задоволений на всі гроші. Щоправда, я їх купував ще при самому першому завозі в магазин "Рибалка" - гроші були просто смішні. Та і зараз, здається, саме в цьому магазині ціни, на такі чоботи, "найсмішніші в місті" (не реклама - просто корисна інфа).
Також для інформації - чоботи міцні.
Якось, в темряві, перечепився, на повному ходу 100 кілограмового організму, за 6 мм проволоку, кінець якої (десь 10-15 см) стирчав із зруйнованого "до землі" бетонного стовпчика. Впав усіма своїми кілограмами смачно матюкаючись і уявляючи величезну дірку у чоботі :evil:. Хрен-там! Тільки знак лишився (легка деформація ПВХ). Другий момент повязаний із тим, що на березі Рову, довелось перебиратись через посадку дикої груші... В двох місцях чоботи були проткнуті колючками по 3 мм в діаметрі (підошва і голенище). Вийняв колючки, а від дірок - тільки слід. Не течуть!
За свої гроші - просто чудові чоботи!
Кращий човен - зі шкури браконьєра, татуюваннями всередину.

Аватара пользователя
Андрей
Сообщения: 1242
Зарегистрирован: 22 май 2007, 21:47
Откуда: г.Винница

#9 Сообщение Андрей » 22 фев 2010, 23:41

Yurez писал(а):Другий момент повязаний із тим, що на березі Рову, довелось перебиратись через посадку дикої груші... В двох місцях чоботи були проткнуті колючками по 3 мм в діаметрі (підошва і голенище). Вийняв колючки, а від дірок - тільки слід. Не течуть!
Была похожая ситуация, просто капнул суперклея на место пробоя, и все. Единственная замороча в том, что вторую пару чулок достать негде. :?
Леска никогда не порвется, если вы договоритесь с рыбой не делать резких движений и соблюдать обоюдную осторожность при вываживании.

Аватара пользователя
Alex
Сообщения: 640
Зарегистрирован: 04 дек 2008, 14:57
Откуда: Вінниця
Контактная информация:

#10 Сообщение Alex » 08 апр 2010, 13:59

Постав і я перед вибором чобіт :)
Хочу придбати якісь легенькі заброди... Сам чобіт повинен бути не дуже жорским, а холява тонкою і при необхідності скручуватись. Беру не на 1 сезон, бажано щоб відходили не менше 3-4 сезонів :wink: Ну, і ціна... грн. до 300... Бачив багато, але й відгуків різних наслухався :shock: У одного - пропитка на холявах відслоїлась - течуть, у іншого на загибі чоботи полопали, у третього - підошва протерлась, четвертого - труть, що спасу немає :twisted:
Хто що порадить? Де оптимальне співвідношення "ціна-якість"? :P

Аватара пользователя
Сергей
Сообщения: 384
Зарегистрирован: 16 мар 2006, 09:24
Откуда: Винница
Контактная информация:

#11 Сообщение Сергей » 08 апр 2010, 14:50

Я уже третий сезон (правда не сильно активных) использую сапоги купленные за 220грн в магазине, если не ошибаюсь, "Чибис", в районе ЦР. Вот сайт производителя
http://www.klark.com.ua/polukombez.htm
у меня - Сапоги рыбацкие фирменные из высокопрочного материала.

За это время не потекли, не протерлись и не полопали. На ногах очень удобные. Не трут и не напрягают.

http://www.ukov.com.ua/eshop/id12 это они же на сайте розничной торговли через инет

Аватара пользователя
Alex
Сообщения: 640
Зарегистрирован: 04 дек 2008, 14:57
Откуда: Вінниця
Контактная информация:

#12 Сообщение Alex » 09 апр 2010, 08:08

Сергій, дякую! Теж на такі дивився...
Більше ніхто ніяких не має? :wink:

Аватара пользователя
Yurez
Сообщения: 1419
Зарегистрирован: 22 июн 2007, 13:27
Откуда: г. Винница

#13 Сообщение Yurez » 09 апр 2010, 19:18

Алексе, я маю...
"Сновбі" - так називається кАнтора, яка їх зробила... :)
Купив на електромережі в той рік, коли вони туди переїхали (скільки сезонів їх ношу уже й не памятаю)... Користую не постійно, але і не дуже рідко.
Короткі чоботи з гнучкими холявами. Мають нормальну підошву і тонку тканину голенищ... Вони легкі, компактні (якщо постаратись, то в "босовський" пакет можна три пари запакувати :lol:, і це правда!)
Ціна, на той час, була в районі 50 баксів...
Добрі чоботи! Щоправда, у продажі таких більше і не бачив ніде :wink:.
Кращий човен - зі шкури браконьєра, татуюваннями всередину.

Ответить